برای انتقال بهتر پیام؛

ماسك تصفیه هوا با میكروفون و بلندگو تولید شد

ماسك تصفیه هوا با میكروفون و بلندگو تولید شد

ایت بال: یک شرکت تجاری از تولید ماسک تصفیه هوا آگاهی داده که علاوه بر محافظت از افراد در مقابل انواع میکروب ها مجهز به میکروفون و بلندگو است.به گزارش ایت بال به نقل از نیواطلس، شرکت ال جی ماسکی به نام پیوری کیر عرضه نموده که تجهیز آن به میکروفون و بلندگو صحبت کردن با استفاده از آن و انتقال پیام را ساده تر کرده است. مقرر است این ماسک ابتدا در تایلند و تا پاییز در سایر نقاط جهان ارائه شود.
این ماسک باوجود امکانات و قابلیت هایی که دارد سبک و نسبتاً کوچک است و در آزمایش های انجام شده در محیط های شلوغ، آلوده و پرازدحام به خوبی از افراد در مقابل ذرات معلق خطرناک و میکروب ها محافظت کرده است.
استفاده از ماسک به طور معمول سبب خفه شدن صدا و عدم فهم مطالب بیان شده توسط افراد می شود. از همین رو ال جی در این ماسک یک بلندگو و یک میکروفون تعبیه کرده است. برای ارتقای مکالمه افراد یک سیستم کامپیوتری به نام ویس نیز در این ماسک به کار گرفته شده تا بلافاصله پس از شروع تکلم صدای افراد را تقویت کند. این سیستم در صورت سکوت افراد خاموش می شود تا در تنفس افراد اختلالی ایجاد نشود.
از جمله دیگر امکانات این محصول می توان به باتری هزار میلی آمپری اشاره نمود. وزن کلی این ماسک هم تنها ۹۴ گرم است. ماسک مورد اشاره قادر به فیلتر کردن ۹۹.۷ درصد از ذرات مضر معلق در هواست، ولی مصونیت ۱۰۰ درصدی در مقابل ویروس کرونا ایجاد نمی نماید.


منبع:

1400/05/02
12:07:28
5.0 / 5
789
تگهای خبر: سیستم , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیلیارد