تگ ، لیبل و انواع لوازم گیت فروشگاهی

تگ ، لیبل و انواع لوازم گیت فروشگاهی

ایت بال: باید لوازم جانبی كه برای گیت فروشگاهی انتخاب می‌شود كیفیت بالایی داشته باشد. در ادامه با پارساگیت همراه باشید.


لوازم جانبی که در خصوص گیت فروشگاهی تولید و روانه بازار می شود دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. البته باید دقت داشته باشید که هر تکنولوژی که در هر گونه لوازم جانبی وجود دارد در واقع باید با تکنولوژی گیت همخوانی داشته باشد مثلاً تکنولوژی لوازم جانبی نیز به سه دسته Rf و Em و Am گروه بندی می شود و همچنین دارای مدل های متنوعی هستند که اصلی‌ترین آنها به تگ فروشگاهی که به عنوان تگ دزدگیر نیز شناخته می‌شود و همچنین به آن تگ سخت می‌گویند و لیبل امنیتی که به عنوان لیبل دزدگیر نیز نامگذاری شده است و لوازم جانبی دیگری همچون خنثی کننده ها و جداکننده ها و غیره تاثیر مستقیمی بر روی کارکرد گیت داشته اند. پس باید لوازم جانبی که برای گیت فروشگاهی انتخاب می‌شود کیفیت بالایی داشته باشد. در ادامه با پارساگیت همراه باشید..

لازم است بدانید اگر شما از لیست قیمت انواع گیت فروشگاهی محصولی با کیفیت را انتخاب کرده باشید و آن را در فروشگاه خود نصب و راه اندازی کرده باشید و لوازم جانبی بی کیفیت و با برند های ناشناخته استفاده نموده باشید قطعاً آن عملکرد دلخواه را از این سیستم دریافت نمی‌کنید. شما در کنار گیت ناشناخته نمی توانید لوازم با کیفیت و برندهای معروف را استفاده کنید و به صورت کلی باید در انتخاب گیت فروشگاهی و لوازم جانبی آن دقت فراوانی داشته باشید و از بهترین برندها و خریداری نمودن آنها از شرکتهای معتبر را در اولویت کاری خود قرار بدهید تا بتوانید بهترین نوع سیستم امنیتی را برای فروشگاه ها مغازه تا در اختیار بگیرید. همانطور که اشاره کرده‌ایم تگ ها شامل طرح های مختلفی هستند و می‌توان به تهیه پنسیل، مثلثی،صدفی، گلفی، یوفو و غیره به عنوان نمونه هایی از آنها اشاره کرد.

تگ و لیبل( برچسب)

تگ و لیبل دزدگیر فروشگاهی هر دو از اقدامات امنیتی محسوب می‌شوند که عموماً به واسطه فروشگاه ها برای جلوگیری از سرقت کالا و محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. بر چسب های مختلفی از جمله برچسب های آر اف و ای ام وجود دارند که هر کدام از آنها برای محصولات خاصی مثل لباس، بطری و غیر طراحی گردیده اند. وجود تگ و لیبل دزدگیر فروشگاهی کمک می کند تا وقتی که فردی بخواهد بدون پرداخت هزینه کالایی را از فروشگاه بیرون ببرد شروع به زدن بوق و اعلام خطر کنند چراکه به این کالاها لیبل و تگ ها متصل شده است و به دلیل است که گیت در ورودی فروشگاه ها به صدا در می آیند.

در شکل ها با جنس ها و فرکانس های متنوعی می توانید تگ و لیبل های فروشگاهی را مشاهده کنید که افراد برای نیازهای گوناگون خودشان و کاربردهای گوناگونی که دارند می توانند در هر فروشگاهی که می‌خواهند استفاده کند و آنها را به کار ببرند.

تفاوت تگ و لیبل در چیست؟

با وجود اینکه تگ و لیبل هر دویشان به کالاها و محصولات متنوع متصل می شوند و موجب می‌شوند که نتوان کالایی را بدون اجازه و پرداخت هزینه به بیرون از فروشگاه منتقل کرد بلکه با یکدیگر دارای تفاوتهایی نیز می باشند.

لیبل یک برچسب ظریف است که بر روی کالاهای مورد نظر چسبیده می شود. در واقع لیبل دارای ظرافتی می باشد که می توان آن را در هر جایی که میخواهی بچسبانید؛ برخی از افراد ترجیح می‌دهند آن را درون اجسام داخل جعبه‌های کالاها جاسازی کنند و به همین جهت پاسخ ضعیف تری نسبت به تگ ها دارند. به همین جهت در زمان استفاده از آنها توصیه می‌شود که حتماً از دستگاه دو پایه و دو آنتن استفاده کرد.

تگ ها یک جسم سخت هستند که  دو قسمت بدنه و سوزن نگهدارنده داشته اند. تگ ها به صورت محکم بر روی اجسام و کالاها نصب می گردند و فقط جدا شدن آنها از کالا به واسطه دستگاه های مخصوص صورت می‌گیرد به همین جهت امنیتی که تگ ها دارند به نسبت لیبل ها بیشتر است و معمولاً افراد ترجیح می‌دهند که تگ ها را برای پوشاک و موارد این چنینی استفاده کنند؛ البته استفاده مجدد از تگ ها و فعال کردن آنها بعد از غیرفعال سازی شان میتواند انجام شود.

ولی لیبل ها پس از فروش دیگر غیر فعال می شود و قابلیت فعالسازی مجدد ندارند؛ به دلیل اینکه تگ ها بزرگترند و دقت بالا ترین در مدارهای داخلی دارند پاسخگویی بهتری نیز به نسبت لیبل ها داشته اند.  همچنین نسبت به لیبل ها دارای طول عمر بالاتری با توجه به سختی شان داشته اند و حتی می‌توانند طی چند سال بدون وجود هیچ مشکلی کار کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت پارساگیت به آدرس اینترنتی parsagate.com مراجعه نمایید .

1400/04/10
15:14:53
5.0 / 5
817
تگهای خبر: رپورتاژ , اینترنت , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد