دیدار مدیران استقلال و پرسپولیس با شهردار تهران

دیدار مدیران استقلال و پرسپولیس با شهردار تهران

ایت بال: شهردار تهران امروز(شنبه) در نشستی با مدیران پرسپولیس و استقلال شرکت کرد.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، جعفر سمیعی همراه اعضای هیات مدیره و همتای خود در باشگاه استقلال یعنی «احمد مددی» برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی شهردار پایتخت شرکت کردند.

مدیرعامل پرسپولیس در این جلسه که فضایی دوستانه داشت، موفق شد قول واگذاری سند ورزشگاه شهید کاظمی را از شهردار تهران بگیرد. البته این واگذاری نیاز به درنوردیدن روند قانونی دارد و باید بعد از انجام امور از سمت شهرداری، توسط وزارت ورزش در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد. اعضای هیات مدیره نیز خواهان تسریع روند واگذاری شدند تا یکی دیگر از نگرانی های هواداران از بین برود.

همچنین سمیعی در قسمتی از صحبت های خود، پیشنهاد کرد شهرداری در راه انجام مسئولیت اجتماعی خود، با تعامل باشگاه پرسپولیس کارهای فرهنگی بیشتری برگزار کند.

موضوع دیگر، در مورد درآمد پایدار باشگاه پرسپولیس بود که شهرداری می تواند در این امر نیز وارد عمل شده و به سرخپوشان کمک نماید. البته باشگاه پرسپولیس چند طرح مهم دارد و مدیران باشگاه ابراز امیدواری کردند با همکاری شهرداری، به اجرائی شدن این طرح ها کمک گردد. در نهایت، مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به اینکه باشگاه هیچ نوع بودجه دولتی ندارد، پیشنهاد نمود ردیف بودجه مشخصی تعیین شود که این درخواست با استقبال حناچی مواجه گردید و او اصرار کرد حالا که فصل بودجه است، با کمک شورای شهر، ردیف بودجه ای برای باشگاه های پرسپولیس و استقلال در نظر گرفته شود و از این طریق، به این دو باشگاه کمک مالی شود.

وعده های شهردار تهران موجب ایجاد دلگرمی برای تیم مدیریتی پرسپولیس شد و این امیدواری وجود دارد که با مساعدت حناچی، باشگاه بتواند هر چه زودتر سند ورزشگاه شهید کاظمی را در اختیار بگیرد و سپس با کمک شهرداری، طرح های دیگر خود در زمینه های اجتماعی و اقتصادی را بوسیله دریافت ردیف بودجه در شورای شهر پیش ببرد.منبع:

1399/12/10
14:17:22
0.0 / 5
1230
تگهای خبر: باشگاه , تیم , جت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیلیارد