مطهری:

پرسپولیس لیست مازاد ندارد

پرسپولیس لیست مازاد ندارد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: قهرمانی در نیم فصل جزو اهداف کوتاه مدت ما است اما باید تا آخر فصل و رسیدن به قهرمانی کل فصل، همین روند خوب را حفظ نماییم.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، حمید مطهری امروز (شنبه) در نشست خبری قبل از دیدار پرسپولیس برابر پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر، فوتبال عنوان کرد: من نزدیک به سه سال مربی پیکان بودم و خوشحالم از اینکه می بینم آن جوانانی که ما به تیم بزرگسالان آوردیم هم اکنون به مهره های اصلی تیم پیکان تبدیل شدند. برای مثال نادر محمدی را من به پیکان آوردم که امروز یکی از ستون های اصلی پیکان است.

وی اضافه کرد: بهترین دفاع لیگ را داریم و تلاش کردیم کار تاکتیکی خویش را به تیم حریف تحمیل نماییم. پیکان باید به بازیکنان ما فکر کند. پیکان تیم زحمت کشی است و دست کم گرفتن تیم آنها تنبیه سختی برای ما خواهد داشت. می دانیم چگونه بازی نماییم و تفکراتمان را در زمین اجرا نماییم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: شکست مقابل آلومینیوم در هفته دوازدهم لیگ، درس های زیادی به ما داد. روی نقاط ضعفمان کار کردیم و توانستیم آنها را برطرف نماییم و کمی وضعیت خودمان را بهبود بخشیم. قهرمانی نیم فصل جزو اهداف کوتاه مدت اما پرارزش است. ما سوار آسانسور قهرمانی هستیم اما نباید کلید اشتباهی بزنیم و رقیبان به ما برسند. می خواهیم قهرمانی در نیم فصل و آخر فصل را به هوادارانمان هدیه دهیم.

مطهری ضمن اشاره به شناختش از تیم پیکان خاطرنشان کرد: مربیان در فوتبال سبک های گوناگونی دارند که با عنایت به نیاز و ابزار سبک تیمی خود، آنرا انتخاب می کند. پیکان تیمی است که فوتبال مستقیم عرضه می دهد و پرتاب اوت هم یکی از تاکتیک های آنها است. ما برنامه ریزی کردیم اما این حریف است که باید به بازیکنان بزرگ و تاکتیک تیمی ما فکر کنند.

وی در مورد ابتلای محمد نوری بازیکن پیکان به ویروس کرونا افزود: امیدوارم همه سلامت باشند. آرزوی سلامتی برای محمد نوری دارم و امیدوارم او هر چه زودتر سلامت خویش را بدست آورد.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود چند بازیکن در لیست مازاد این تیم قرار دارند، افزود: این روزها در مورد فهرست مازاد زیاد می شنوم، اما هیچ لیست مازادی نداریم. بازیکنانی مانند سعید حسین پور درخواست جدایی دادند. ما هم به خاطر اینکه این بازیکن خوب بتواند تجربه بهتری پیدا کند راضی شدیم تا او تا آخر فصل به صورت قرضی برود.

وی تصریح کرد: از سیدجلال حسینی که کاپیتان و ستون تیم است تا سایر بازیکنان، هر فردی خودش را خوب نشان دهد استفاده می نماییم. چه ۱۸ ساله چه ۳۸ ساله. در پرسپولیس بازیکنان همیشه باید مبارزه گر و جنگجو باشند و خودشان را به کادر فنی با توانایی فنی تحمیل کنند.

مطهری تصریح کرد: ما در مسابقات تیم فنی هستیم و موقعیت های زیادی روی دروازه حریفان ایجاد می نماییم. باید از این موقعیت ها بهتر استفاده نماییم و بیشتر زحمت بکشیم. بعنوان مربی باید تمرینات بهتری در نظر بگیریم و بازیکنان هم با تمرکز بیشتری کار را پیش ببرند تا این مشکل حل شود. همه در چارچوب وحدت تاکتیکی برای پرسپولیس کار می کنند.

مربی پرسپولیس تصریح کرد: حسین کنعانی زادگان تنها بازیکن مصدوم ما بود که صدمه دیدگی او هم به خاطر اتفاقات حاشیه ای بازی با فولاد رخ داد اما فکر می کنم از هفته آینده بتواند در تمرینات گروهی شرکت نماید.


1399/11/25
15:30:17
0.0 / 5
1022
تگهای خبر: بازی , تیم , سلامت , سلامتی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیلیارد