سراتوی جنجالی به فدراسیون پزشكی ورزشی برگشت!

سراتوی جنجالی به فدراسیون پزشكی ورزشی برگشت!

ایت بال: سرپرست سابق فدراسیون پزشكی ورزشی، خودروی سراتویی كه در اختیار رئیس یا سرپرست این فدراسیون قرار می گیرد را در نهایت ۲ هفته بعد از انتصاب سرپرست جدید، تحویل داد!به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، خودروی فردی که بعنوان رئیس یا سرپرست فدراسیون پزشکی انتخاب می شود و تحت تملک این فدراسیون قرار دارد، یک سراتوی سفیدرنگ است؛ خودرویی که با پیگیری های صورت گرفته دو هفته بعد از انتصاب سرپرست جدید فدراسیون پزشکی ورزشی از جانب سرپرست قبلی در نهایت تحویل داده شد.

نکته قابل تامل این است که با چه توجیهی مهرزاد خلیلیان، سرپرست سابق فدراسیون پزشکی ورزشی به مدت دو هفته از خودروی متعلق به این فدراسیون بهره برده آن هم در حالیکه سمتی در این فدراسیون نداشته است؟

در این مدت محمد اسد مسجدی، سرپرست فعلی فدراسیون پزشکی ورزشی از خودروی پژو پارس متعلق به فدراسیون بهره برده و خودروی سراتو در اختیار سرپرست سابق بوده است!

۲۶ تیر سالجاری بود که وزیر ورزش و جوانان در حکمی محمد اسد مسجدی را بعنوان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی انتخاب کرد و بدین ترتیب مهرزاد خلیلیان در حالیکه دوره قانونی سرپرستی در فدراسیون های ورزشی شش ماهه است، بعد از مدت هفت ماه و ۲۰ روز سکان سرپرستی فدراسیون پزشکی ورزشی را به دبیر این فدراسیون واگذار کرد. علت استعفای خلیلیان این بود که بتواند بعنوان کاندیدا در انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی شرکت نماید.

فرایند بازپس گیری خودروی سراتوی متعلق به فدراسیون پزشکی ورزشی که در اختیار مهرزاد خلیلیان بعنوان سرپرست سابق این فدراسیون قرار دارد، از حدود یک هفته قبل کلید خورد و در نهایت منجر به بازپس گیری خودروی مربوطه شد.
1399/05/19
23:12:22
5.0 / 5
2295
تگهای خبر: خودرو , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بیلیارد