یكصد شركت خلاق دیجیتالی حمایت شدند

یكصد شركت خلاق دیجیتالی حمایت شدند

ایت بال: ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری تابحال از 100 شركت دانش بنیان در امتداد توسعه محصول حمایت كرده و بنا دارد از شركتهای بیشتری نیز حمایت كند.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه اقتصاد دیجتیال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم كه بنای خودرا بر توسعه ایده های خلاق و راه گشای اقتصاد دیجیتال قرار داده است، پشتیبانی از این مدل شركت ها را به صورت جدی دنبال می كند. بر همین مبنا هم تا آخر سال گذشته حدود یكصد شركت خلاق از حمایت های مادی و معنوی این ستاد بهره مند شدند.
این شركت ها یكی از مهم ترین مراكز تجمع ایده های خلاق و نیروهای كارآمد اقتصادی هستند. نفع بیشتر پشتیبانی از آنها هم به جامعه، مردم و دولت می رسد و توسعه اقتصاد دیجیتال را به دنبال دارد.
مهدی محمدی دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاكید بر این نكته، اظهار داشت: این ستاد، شركت های خلاق خواستار دریافت حمایت های معاونت علمی و فناوری را ابتدا ارزیابی می نماید و در صورتیكه نوع فعالیت و محصولاتشان مورد تایید قرار گرفت، از آنها حمایت می كند.
وی اضافه كرد: نقطه قوت این نوع شركت ها بهره گیری از ایده های خلاق و نوآور در ارائه محصول است. این نوع شركت ها به دنبال اثربخشی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در كشور می باشند و لزوما محصولاتشان دانش بنیان نیست.


منبع:

1399/01/24
15:04:20
5.0 / 5
3250
تگهای خبر: جت , فعالیت , مدل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بیلیارد