وتوی تصمیم سازمان لیگ از جانب وزارت ورزش

وتوی تصمیم سازمان لیگ از جانب وزارت ورزش

به گزارش ایت بال بنابر تصمیم سازمان لیگ قرار بر این بود كه بعد از وقفه بوجود آمده به علت شیوع كرونا، رقابت های لیگ برتر باردیگر از ۱۴ فروردین ۹۹ آغاز شود، تصمیمی كه بر مبنای مصوبه ستاد عالی مقابله با كرونا در ورزش قابلیت اجرا ندارد.به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، در حالیكه ظهر دیروز(چهارشنبه) برنامه هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم و یك مسابقه معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ اعلام و مشخص شد كه این رقابت ها با انجام یك دیدار معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر در ۱۴ فروردین سال آینده باردیگر كلید می خورد، اما چند ساعت پس از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام گردید كه بنابر تصمیم ستاد عالی مقابله با كرونا در ورزش به ریاست وزیر ورزش، تمامی رقابت های ورزشی تا آخر فروردین ۹۹ تعطیل می باشد.

سازمان لیگ اعلام نمود: ادامه لیگ برتر از ۱۴ فروردین

روز گذشته سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برنامه هفته بیست و دوم تا بیست و چهارم و یك مسابقه معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ را اعلام نمود. بر این اساس قرار بر این بود كه پنجشنبه ۱۴ فروردین سال آینده، دیدار تیم های فوتبال فولادخوزستان و استقلال تهران بعنوان دیدار معوقه از هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه شهداء فولاد اهواز برگزار گردد.

همچنین اعلام گردید كه هفته بیست و دوم لیگ برتر در تاریخ های ۱۵، ۱۶ و ۱۸ فروردین، هفته بیست و سوم لیگ برتر در ایام ۲۱ و ۲۲ فروردین و هفته ۲۴ لیگ برتر فوتبال ایران هم ۲۶ و ۲۷ فروردین ماه برگزار گردد.

جدیدترین مصوبات وزارت ورزش؛ فعلا تعطیلی تا آخر فروردین ۹۹

در جلسه ستاد عالی مقابله با كرونا در ورزش به ریاست مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان كه روز گذشته برگزار شد، بعد از بررسی و شنیدن نظرهای كارشناسان و مدیران ستاد عالی پیشگیری و مقابله با ویروس كرونا مصوب شد تمام مسابقات و لیگ های مختلف ورزشی تمامی رشته ها در سطح لیگ برتر، لیگ های دسته اول، دو و سه تمام فعلا تا آخر فروردین لغو شود.

همچنین مقرر شد تمام باشگاه های ورزشی خصوصی هم تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل باشند و بر طبق این اطلاعیه، بعد از تاریخ های اعلام شده و به دنبال بررسی شرایط روز و وضعیت شیوع بیماری كرونا در كشور، تصمیمات مقتضی اعلام خواهد شد.

لغو دیدارهای اعلامی از جانب سازمان لیگ در فروردین ماه

بنابراین رقابت های اعلامی از جانب سازمان لیگ كه مربوط به یك دیدار معوقه از هفته ۱۷ و تمامی دیدارهای هفته ۲۲، ۲۳ و ۲۴ لیگ برتر فوتبال ایران كه طبق اعلام سازمان لیگ قرار بود تا آخر فروردین سال آینده برگزار شود، لغو خواهد شد.
1399/01/06
21:28:55
5.0 / 5
3297
تگهای خبر: باشگاه , بیماری , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیلیارد