فن بازار خراسان شمالی راه اندازی شد

فن بازار خراسان شمالی راه اندازی شد

به گزارش ایت بال بیستمین فن بازار كشور تحت عنوان فن بازار خراسان شمالی،  افتتاح خواهد شد.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر مبنای ابلاغیه معاونت علمی و فناوری، تكالیف مندرج در نقشه جامع علمی كشور و ابلاغیه شورایعالی انقلاب فرهنگی، مسئولیت ایجاد و ساماندهی فن بازارهای منطقه ای و تخصصی در كشور را بر عهده دارد. تابحال ۱۹ فن بازار افتتاح شده و فن بازار خراسان شمالی، بیستمین دفتر منطقه ای فن بازار است.
بر اساس توافقات صورت گرفته میان شـبكه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست و پـارك علم و فناوری اسـتان خراسان شـمالی، دفتر فن بازار در این منطقه با تولیت این نهاد، ایجاد و افتتاح شد.
میلاد صدرخانلو رئیس شبكه فن بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: برنامه ریزی شده است در سال جدید فعالیت فن بازارهای تخصصی و منطقه ای برای سهولت معرفی محصولات فناورانه به بازار افزایش پیدا كند.
وی رشد فن بازارهای منطقه ای را گامی در جهت تجاری سازی در سراسر كشور عنوان نمود و اظهار داشت: افتتاح فن بازارهای منطقه ای بر مبنای تقسیم بندی جغرافیایی انجام می شود تا هر استان، فن بازار منطقه ای خویش را داشته باشد و تجاری سازی فناوری در سطح استان كه به علت دور بودن از پایتخت یا مراكز استان با بی توجهی روبرو شده است، رونق یابد.

1398/12/04
13:37:04
5.0 / 5
3666
تگهای خبر: فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیلیارد