بلك بری موتورسیكلت برقی می سازد

بلك بری موتورسیكلت برقی می سازد

به گزارش ایت بال شركت بلك بری كه زمانی به دلیل تولید گوشیهای هوشمند شهرت داشت با همكاری یك شركت سازنده موتورسیكلت به دنبال تولید موتورسیكلت برقی است.به گزارش ایت بال به نقل از انگجت، بلك بری بعنوان یك شركت نرم افزاری تخصص و سابقه ای در زمینه تولید وسایل نقلیه برقی ندارد، اما ظاهراً می خواهد شانس خویش را در یك حوزه كاملاً جدید امتحان كند.
بلاك بری از همكاری خود با شركت دامون برای تولید محصولی اطلاع داده كه یك ابرموتورسیكلت الكتریكی توصیف شده است. موتورسیكلت مورد اشاره هایپراسپورت پرو نام خواهد داشت و رونمایی از آن در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۰ رخ خواهد داد.
در این موتورسیكلت از سیستم عامل QNX شركت بلك بری استفاده شده و یك سیستم اخطار و ایمنی ناوبری معروف به CoPilot هم بر روی آن نصب شده است. بلك بری در زمینه تولید رادار، دوربین و برخی سنسورهای موتورسیكلت مذكور هم با دامون همكاری كرده است.
حسگرهای این موتورسیكلت برای كنترل سرعت و شناسایی موانع به كار می روند تا خطر برخورد با افراد و اشیا را به حداقل برسانند. بلك بری وعده داده كه برخی قابلیت های واقعیت مجازی را هم به این موتورسیكلت می افزاید، هر چند در این حوزه توضیحات بیشتری عرضه نكرده است.

1398/10/16
23:04:38
5.0 / 5
4191
تگهای خبر: سیستم , شنا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیلیارد