رئیس دانشگاه مطرح كرد؛

آمادگی دانشگاه امیركبیر برای مشاركت در هوشمندسازی شبكه برق

آمادگی دانشگاه امیركبیر برای مشاركت در هوشمندسازی شبكه برق

به گزارش ایت بال رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: باتوجه به دستاوردهایی كه این دانشگاه در حوزه هوشمندسازی شبكه برق و اتوماسیون كسب كرده آمادگی دارد تا در اجرای طرح های ملی در این عرصه ها مشاركت كند.به گزارش ایت بال به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، سیداحمد معتمدی در چهاردهمین كنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون سیستم های قدرت در دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: توسعه حوزه اتوماسیون باعث می شود تا شغل بیشتری در كشور ایجاد شود.
وی با اشاره به هوشمندسازی شبكه برق اضافه كرد: هوشمند سازی شبكه برق باعث می شود تا تخصص های جدیدی وارد حوزه اشتغال شود. لازم است در حوزه هوشمندسازی شبكه برق فعالیت بیشتری صورت گیرد.
وی با اشاره به اینكه دانشگاه ها در حوزه اینترنت اشیا پیشرفت های زیادی داشته اند، تصریح كرد: در این حوزه می توان به هوشمندسازی شبكه برق و اتوماسیون اشاره نمود.
رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر تصریح كرد: در حوزه هوشمندسازی شبكه برق و اتوماسیون به لحاظ تكنولوژی عقب نیستیم اما این مورد باید در اولویت برنامه های كشور قرار گیرد.
معتمدی عنوان كرد: دانشگاه صنعتی امیركبیر در حوزه اتوماسیون و هوشمندسازی شبكه برق فعالیتهای خوبی انجام داده است؛ ازاین رو این دانشگاه آمادگی دارد در این عرصه با نهادهای مرتبط همكاری داشته باشد.
وی تصریح كرد: همینطور با عنایت به دستاوردهای دانشگاه در حوزه اتوماسیون و هوشمندسازی این دانشگاه قادراست در طرح های ملی در این عرصه مشاركت كند.
رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: برگزاری كنفرانس های علمی باعث می شود تا مبحث كاربردی سازی و ارتباط با صنعت نهادینه شود.

1398/10/11
23:44:44
5.0 / 5
4199
تگهای خبر: اینترنت , تیم , سیستم , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد