با انعقاد یك تفاهم نامه؛

محصولات دانش بنیان حفظ نباتات تجاری سازی می شود

محصولات دانش بنیان حفظ نباتات تجاری سازی می شود

به گزارش ایت بال تفاهم نامه همكاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان حفظ نباتات امضاء شد تا توسعه بازار محصولات دانش بنیان حوزه حفظ نباتات شتاب گیرد.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه همكاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان حفظ نباتات امضاء شد. این تفاهم نامه به امضای پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و علیرضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات رسید تا توسعه بازار و تجاری سازی محصولات دانش بنیان و فناورانه در بخش حفظ نباتات سرعت گیرد.
با امضای این تفاهم نامه مشاركت و هماهنگی در زمینه تعریف، تصویب، مدیریت و راهبری طرح های فناورانه و اولویت دار با هدف تولید كالای دانش بنیان و فناورانه در حوزه مدیریت عوامل خسارت زای محصولات كشاورزی و فرآورده های گیاهی دنبال می شود.
همچنین توسعه بازار و تجاری سازی محصولات فناورانه و دانش بنیان با كیفیت داخلی از راه تخصیص سهم بازار اقتصاد كشاورزی به كالاهای دانش بنیان و فناورانه این حوزه از دیگر موضوعات این همكاری بین معاونت علمی و سازمان حفظ نباتات است.
علاوه بر این باید به پشتیبانی از بازارسازی برای محصولات و خدمات حوزه نباتات و مدیریت عوامل خسارت زای محصولات كشاورزی و فرآورده های گیاهی در داخل و خارج و پشتیبانی از ایجاد و توسعه شركت های دانش بنیان در این عرصه هم اشاره نمود.

1398/09/06
16:27:03
5.0 / 5
4126
تگهای خبر: خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیلیارد