به دلیل عملكرد مطلوب در حوزه استارت آپها؛

ستاد اقتصاد مقاومتی از مركز شتابدهی نوآوری قدردانی نمود

ستاد اقتصاد مقاومتی از مركز شتابدهی نوآوری قدردانی نمود

به گزارش ایت بال مركز شتابدهی نوآوری از جانب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تقدیر گردید.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مركز شتابدهی نوآوری در پارك فناوری پردیس با پشتیبانی از رویدادهای كارآفرینی گوناگون در سراسر كشور تلاش دارد تا مفاهیمی مانند كار و تلاش خلاقانه را در بین اقشار جوان تری مانند دانشجویان نهادینه سازد، بی گمان هدف نهایی از چنین فرایندی خلق ثروت و یافتن پاسخی فناورانه برای یك نیاز است.
ایجاد فضاهای اشتراكی برای كار و تاسیس شتابدهنده های نوآوری در كنار فراهم ساختن ابزارها و شرایط لازم، بخشی از برنامه های كاری این مركز را تشكیل می دهد. مركز شتابدهی و نوآوری تلاش دارد تا به جای ایفای نقش یك سیاست گذار دولتی، در نقش حلقه واسط میان بخش خصوصی و دولتی ظاهر شود و ارتباط لازم میان این دو را فراهم سازد.
در حال حاضر چهار سال از ابلاغ سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی می گذرد. طی این مدت طرح ها و پروژه های گوناگونی برای تحقق اهداف آن فعالیت خویش را شروع كرده اند.
ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در جهت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف «یكسان سازی و هماهنگی پروژه های اقتصادی مقاومتی استان ها و پایش عملكرد آنها» سامانه نظام یكپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی را طراحی و اجرا كرد.
اطلاعات پروژه های اقتصاد مقاومتی ۳۱ استان كشور، توسط مجریان آنها در این سامانه به ثبت رسید و در نهایت ۵ طرح از هر استان بعنوان پروژه های موفق آن استان در زمینه اقتصاد مقاومتی ارائه شد.
مركز شتابدهی نوآوری یكی از پنج طرح برتر استان تهران است كه از ابتدا با هدف تحقق بخشی از اهداف سیاست های كلان اقتصاد مقاومتی توسط معاونت علمی و فناوری تاسیس شد و الان این موفقیت می تواند نشانه ای بر تایید زحمات جوانان پركار ایرانی در شركت های دانش بنیان و شتاب دهنده های مستقر در سراسر كشور باشد

1398/07/17
21:49:21
5.0 / 5
4281
تگهای خبر: طراحی , فعالیت , مقاوم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیلیارد