مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت برگزار می گردد

مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت برگزار می گردد

به گزارش ایت بال اولین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان در حوزه سلامت در صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار می گردد.به گزارش ایت بال به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری، اولین گردهمایی پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت روز شنبه ۱۹ مردادماه جاری با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود.
در این رویداد كه با همكاری صندوق نوآوری و شكوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، مدیران عامل شركت ‎های دانش بنیان پیشگام حوزه سلامت و سیاست گذاران و مسئولان اجرایی این حوزه هم حضور خواهند داشت.
همچنین به منظور تقویت تعامل بازیگران زیست بوم نوآوری سلامت، پیشخوان نمایشگاهی برای بانك ها، صندوق های جسورانه بورسی، صندوق های پژوهش و فناوری، شتابدهنده های تخصصی، كارگزاران تبادل فناوری و دیگر نهادها و موسسات مرتبط و علاقمند فراهم گشته است.
در مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت، یك پنل سیاستی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شكوفایی و یك پنل حمایتی با هدف معرفی رویكردهای دستگاه های اجرایی و پاسخگویی به دغدغه های شركت های پیشگام برگزار می گردد.
با توجه به شاخصهای اصلی شناسایی شركت های دانش بنیان پیشگام همچون حجم فروش، ظرفیت یا سابقه صادراتی، اشتغال زایی و زیرساخت های تحقیق و توسعه، حدود ۶۰ شركت دانش بنیان حوزه سلامت در لیست شركت های پیشگام اقتصاد دانش بنیان قرار گرفته اند.

1398/05/18
16:20:55
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: آموزش , بازی , سلامت , شنا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بیلیارد