تجاری سازی محصولات ورزشی بوسیله استارت آپ ها

تجاری سازی محصولات ورزشی بوسیله استارت آپ ها

ایت بال: معاون فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی اظهار داشت: با هدف تجاری سازی تجهیزات ورزشی و اشتغال زایی برای فارغ التحصیلان علوم ورزشی برای اولین بار استارت آپ های ورزشی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی به فروش خواهند رسید.


محمد شریعت زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تجاری سازی محصولات ورزشی بوسیله استارت آپ ها اضافه كرد: مركز نوآوری و شتاب دهی فناوری های ورزشی پژوهشگاه علوم ورزشی بعنوان تنها مركز تخصصی حامی استارت آپ های ورزشی در داخل كشور و در امتداد فعالیت های حمایتی خود در نظر دارد همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزش كه از ۱۸ تا ۲۱ تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می گردد برای اولین بار قسمتی از فضای نمایشگاهی را به استارت آپ ها اختصاص دهد. البته پژوهشگاه علوم ورزشی برای پشتیبانی از استارت آپ ها قسمتی از هزینه های اجاره غرفه استارت آپ های ورزشی را تقبل و پرداخت خواهدنمود.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه فعالان حوزه صنعت ورزش، آخرین محصولات و فناوری های ورزشی سخت افزاری و نرم افزاری خودرا ارائه و مشاوره های تخصصی در حوزه های تغذیه، علم تمرین، حركات اصلاحی و سایر حوزه های تخصصی علوم ورزشی صورت خواهد گرفت.
معاون فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی افزود: استارت آپ های ورزشی با هدف تجاری سازی تجهیزات ورزشی و اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان علوم ورزشی برای اولین بار در نمایشگاه تجهیزات ورزشی به نمایش گذاشته خواهد شد تا از این طریق اقدامات لازم برای فروش و تجاری سازی آخرین دستاوردهای علمی و محصولات ورزشی صورت گیرد.
شریعت زاده اضافه كرد: در این نمایشگاه چند محصول جدید از استارت آپ های فعال در حوزه فناوری های ورزشی پیش بینی شده كه امیدواریم با فروش این محصولات ضمن درآمدزایی و حمایت مالی از متخصصان امر زمینه ای برای اشتغالزایی آنها نیز ایجاد نماییم.
منبع:

1398/04/27
10:31:27
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: تغذیه , صنعت , فروش , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیلیارد