انجام ۲۷ تست سلامت از كشتی گیران در یك ماه گذشته

توجه جدی فدراسیون كشتی به تست سلامت كشتی گیران

توجه جدی فدراسیون كشتی به تست سلامت كشتی گیران

به گزارش ایت بال رئیس كمیته پزشكی فدراسیون كشتی با اشاره به انجام ۲۷ تست سلامت از كشتی گیران در یك ماه گذشته اظهار داشت: در یك ماه گذشته هیچ خللی در انجام تست های سلامت كشتی گیران صورت نگرفته و با متخلفان برخورد جدی صورت خواهد گرفت.


دكتر تورج ملك محمدی در گفتگو با ایسنا، اضافه كرد: با تأكیدی كه محمد بنا سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی، غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی كشتی آزاد و بهروز نعمتی، سرپرست فدراسیون كشتی بر انجام تست های سلامت كشتی گیران پیش از دعوت به تیم ملی و اعزام به تورنمنت های آسیایی و جهانی داشتند نه تنها پس از تغییر مدیریت فدراسیون كشتی تأخیری در انجام این تست ها صورت نگرفته بلكه جدی تر از گذشته این مورد پیگیری می شود. به صورتی كه در یك ماه گذشته ۲۷ تست سلامت از كشتی گیران در رده های مختلف سنی گرفته شده و هر كجا احساس نماییم تست سلامت كشتی گیران با مشكل مواجه می باشد با متخلفان برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
او اظهار داشت: گرفتن تست سلامت از كشتی گیران پیش از اعزام به هر تورنمنتی به صورت قاطع در حال انجام می باشد و هیچ خللی در انجام آن صورت نگرفته است. به نحوی كه كمیته پزشكی فدراسیون هر زمان احساس كند كه احتیاج به گرفتن تست سلامت از كشتی گیران است در هر شرایط این تست را انجام می دهد تا فدراسیون بدون هیچ دغدغه ای كشتی گیران را راهی مسابقات كند.
ملك محمدی در انتها تصریح كرد: با انجام تست سلامت وضعیت هورمونی كشتی گیران مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و اگر وضعیت هورمونی ورزشكاران از حالت نرمال خارج شده باشد برخورد جدی با ورزشكاران متخلف صورت خواهد گرفت.1398/04/26
14:34:37
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , سلامت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیلیارد