تفاهم نامه مشترك پژوهشگاه تربیت بدنی با صندوق پشتیبانی از پژوهشگران

تفاهم نامه مشترك پژوهشگاه تربیت بدنی با صندوق پشتیبانی از پژوهشگران

ایت بال: پژوهشگاه تربیت بدنی با هدف ارتقای توانایی های پژوهشی و فناوری دانش آموختگان دانشگاه ها و توسعه زیرساخت های پژوهشی با صندوق پشتیبانی از پژوهشگران تفاهمنامه همكاری منعقد كرد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، پژوهشگاه تربیت بدنی با هدف ارتقای توانایی های پژوهشی، فناوری و آموزشی دانش آموختگان دانشگاه ها و توسعه زیرساخت های پژوهش حوزه علوم ورزشی كشور و با همكاری صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران كشور، دوره های پسادكتری را در دستور كار قرار داده است.
متقاضیان حضور در این دوره ها ضمن استفاده از پتانسیل های پژوهشی موجود در پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی از حمایت های این دوره (ازجمله دریافت كمك هزینه معادل ۸۵ درصد حقوق استادیار پایه یك در سال پذیرش پژوهشگر) بهره مند شده و اولویت های موردنیاز جامعه در حوزه ورزش را اجرا و بوسیله این دوره ها به توسعه زیرساخت های علمی و پژوهشی كشور كمك می نماید.
تمام فارغ التحصیلان دوره دكتری تخصصی در رشته های مختلف كه مشغول به كار تمام وقت در هیچ سازمانی نبوده و حداكثر كمتر از ۳ سال از زمان فارغ التحصیلی آنها سپری شده باشد، جهت انجام پژوهش در حوزه علوم ورزشی و در گام نخست با سوژه «استعدادیابی در ورزش» از دیدگاه رشته و گرایش های مختلف در رابطه با این حوزه می توانند از امكانات موجود استفاده كنند.
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی علاوه بر جذب دانشجوی پسادكتری با همكاری صندوق پشتیبانی از پژوهشگران ریاست جمهوری و با استفاده از ظرفیت بنیاد نخبگان نیز دانشجوی پسادكتری جذب می كند كه اطلاعات مربوط به هر دو شیوه جذب این دانشجویان در سایت پژوهشگاه به نشانی: www.ssrc.ac.ir در دسترس می باشد.
منبع:

1398/04/06
10:58:34
5.0 / 5
4378
تگهای خبر: آموزش , سایت , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیلیارد