رئیس فدراسیون دو و میدانی:

پاداش دوندگان متناسب با هر رقابت متفاوت می باشد

پاداش دوندگان متناسب با هر رقابت متفاوت می باشد

ایت بال: سمنان - رئیس فدراسیون دو و میدانی با بیان این كه برای هر رقابت پاداشی متناسب با آن برای دوندگان پرداخت می گردد اظهار داشت: فدراسیون با عنایت به توان مالی خود برای پرداخت پاداش نقدی ورزشكاران مدال آور اقدام می كند.


مجید كیهانی عصر چهارشنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی رئیس هیات دو و میدانی استان سمنان در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: تدوین آیین نامه پرداخت پاداش برای مدال آوران آسیایی و جهانی یكی از برنامه های تشویقی ورزشكاران رشته دو و میدانی است.
رئیس فدراسیون دو و میدانی خاطرنشان كرد: فدراسیون و یا وزارت ورزش و جوانان تكلیفی برای پرداخت پاداش برای رضایت مندی ورزشكاران ندارند و جوایز طبق استانداردهایی مشخص برای همه ورزشكاران پرداخت می گردد.
وی با اشاره به این كه شیوه استعدادیابی فدراسیون دو و میدانی به 2 صورت انجام می گردد خاطرنشان كرد: نظر و نگاه مربیان این رشته ورزشی و انتخاب ورزشكاران در رقابت های مختلف، روش های استعدادیابی فدراسیون دو و میدانی است.
رئیس فدراسیون دو و میدانی افزود: رقابت های استعدادهای برتر در 2 هفته گذشته در تهران در جهت انتخاب شناسایی ورزشكاران با توانمندی های ویژه در رشته دو و میدانی انجام شد.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات دو و میدانی استان سمنان عصر چهارشنبه با حضور مجید كیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی و محسن جهانبخش معاون اداره كل ورزش و جوانان استان سمنان در سالن اجتماعات این اداره كل برگزار گردید.
9891/7408


1397/08/26
15:33:20
5.0 / 5
4585
تگهای خبر: رقابت , سالن , شنا , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیلیارد