قهرمانان ورزشی غرور ملی را در جامعه می افزایند

قهرمانان ورزشی غرور ملی را در جامعه می افزایند

ایت بال: قزوین – استاندار قزوین اظهار داشت: قهرمانان ورزشی نقش زیادی در افزایش غرور ملی داشته و باعث تقویت نشاط و شادابی در جامعه می شوند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا عبدالمحمد زاهدی شامگاه سه شنبه در آیین تجلیل از ورزشكاران مدال آور قزوینی كه در استانداری قزوین برگزار گردید اضافه كرد: ورزشكاران علاوه بر قهرمانی نقش های مهم دیگری را در جامعه ایفا كرده و بعنوان یك الگو و معیار برای جوانان مطرح می شوند.
زاهدی افزود: هرچند ورزشكار نیستم ولی می دانم دست یابی به قهرمانی مشقت و سختی های زیادی دارد و كسانی كه می خواهند در رده قهرمانی كار كنند باید محدودیت ها و سختی های زیادی را تحمل كنند.
وی با اشاره به اینكه قزوین در رشته های مدال آور استعدادهای خوبی دارد، اظهار داشت: با عنایت به این مورد باید به استعدادها و ظرفیت های ورزشی هر منطقه به صورت خاص نگاه كرد و زمینه رشد و شكوفایی استعدادهای آن منطقه را فراهم ساخت.
زاهدی اضافه كرد: امیدواریم بتوانیم با حمایت و توجه خود استعدادهای ورزشی زنان و مردان استان در بخش های مختلف شكوفاتر نماییم تا در مسابقات المپیكی، جهانی و آسیایی مدال های بیشتری برای استان به دست آید.
6101


1397/08/23
13:26:35
5.0 / 5
4298
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیلیارد