انجمن مادران در فدراسیون ورزش های همگانی شروع به كار كرد

انجمن مادران در فدراسیون ورزش های همگانی شروع به كار كرد

ایت بال: بوشهر - رئیس فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: با هدف ترویج سواد حركتی كودكان، انجمن مادران در این فدراسیون افتتاح شد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، علی مجدآرا روز یكشنبه در مجمع عمومی و سالیانه هیات ورزش های همگانی استان بوشهر اضافه كرد: شعار فدراسیون بعنوان 'مادران عمود خیمه ورزش های همگانی كشور هستند' تعیین شده كه بر این اساس انجمن مادران در فدراسیون تشكیل شده است.
وی بیان كرد: با تفاهم نامه ای كه با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی منعقد شده سواد حركتی برای مادران مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
مجدآرا ادامه داد: در این راستا مادران از بدو تولد فرزندان تا سن 6 سالگی مهارت های حركتی را به آنان آموزش می دهند.
وی با اشاره به فعالیت60 انجمن ورزشی در زیرمجوعه فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: هیات های استانی باید ناظر بر فعالیت های این انجمن ها باشند.
مدیركل ورزش و جوانان استان بوشهر هم اظهار داشت: ورزش این استان در 2 حوزه همگانی و قهرمانی فعالیت می كند كه در بعد قهرمانی هم اكنون 28 رشته ورزشی استان عضو ثابت تیم های ملی هستند.
احمد بهروزیانفرد اضافه كرد: از سال قبل طرح فجر امید در تمامی روستاها و شهر های استان اجرا شد و امسال هم طرح نشاط اجتماعی از آذرماه در سراسر استان به اجرا درآمده است.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تابحال 300 برنامه همگانی در قالب پیاده روی خانوادگی، كوه پیمایی و جشنواره ها در استان بوشهر برگزار شده كه مورد اسقبال خوبی از جانب جامعه هدف قرار گرفت.
وی تصریح كرد: 10 ایستگاه ورزش صبحگاهی برای بانوان در محلات شهر بوشهر به راه افتاده است.
7212/ 6045


1396/12/15
13:52:39
5.0 / 5
4416
تگهای خبر: فعالیت , قهرمانی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بیلیارد