تمرین اعتراضی ورزشكاران ووشوی استان؛

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان: قرارداد هیئت فسخ شده

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان: قرارداد هیئت فسخ شده

ایت بال: لرستان بدنبال تمرین اعتراضی ورزشکاران ووشوی لرستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان این حرکت را فرار رو به جلو دانست.


برخی ووشوکاران لرستانی روز گذشته به سبب آن چه نبود سالن برای تمرین اعلام شده بود، مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان، تمرین اعتراضی انجام دادند که سید آرش قیاسیان در این رابطه اظهار داشت: هیئت ووشوی لرستان شش ماه است اجاره بها و انشعابات آب و برق سالن خودرا با وجود تذکرهای گوناگون پرداخت نکرده و بنا بر این با این هیئت فسخ قرارداد کرده ایم.
وی افزود: سالن هیئت ووشوی لرستان اکنون به هیئت ووشوی خرم آباد واگذار شده است.
قیاسیان اضافه کرد: دبیر هیئت ووشوی استان در یک اقدام غیرقانونی بعد از این اقدام اموال خانه هیئت ووشو را بصورت شبانه خارج می کند.
این مسئول تصریح کرد: انتقال وسایل شخصی و تخلیه سالن هیئت ووشوی استان باید با حضور ناظر حقوقی اداره کل ورزش و جوانان صورت گیرد چونکه تعدادی از اقلام این هئیت جزو اموال دولتی است.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: تخریب سالن هیئت ووشوی لرستان توسط تعدادی از اعضای این هیئت انجام شده و صورتجلسه این اقدام توسط نیروی انتظامی تنظیم و به مراجع قضایی ارسال می شود.
وی اظهار داشت: تمرین اعتراضی ورزشکاران ملی پوش ووشوی لرستان فرار رو به جلو است و هیئت ووشوی این استان اکنون هیچ نوع مشکلی برای سالن تمرینی ندارد.
قیاسیان اظهار داشت: این هیئت بدون مجوز اموال سالن را تغییر کاربری داده و به مکان نامعلومی انتقال داده اند.1402/03/09
10:40:35
5.0 / 5
280
تگهای خبر: سالن , مجوز , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد