جمع آوری خودرو های برقی جنرال موتورز به دلیل آتشسوزی

جمع آوری خودرو های برقی جنرال موتورز به دلیل آتشسوزی

به گزارش ایت بال شرکت جنرال موتورز از جمع آوری تمامی خودرو های برقی بولت خود به دلیل امکان وقوع آتشسوزی در باتری آنها اطلاع داده است. این روند در سرتاسر جهان اجرا می شود.به گزارش ایت بال به نقل از انگجت، قبل از این در نوامبر سال ۲۰۲۰ شرکت جنرال موتورز بیشتر از ۶۸ هزار خودروی برقی شورولت بولت برقی خویش را جمع آوری کرده بود. علت این امر آتش سوزی باتری ۵ دستگاه از این خودرو ها از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۹ بود.
در دور جدید فراخوان تمامی این خودرو ها که در سالهای مختلف تولید شده اند از نخستین مدل تا آخرین مدل بررسی خواهند شد. بدین سبب در فراخوان تازه ۷۳ هزار خودروی جدید در کنار مدلهای قبلی بررسی می شوند.
جنرال موتورز در بررسی های قبلی خود از شناسایی یک نقص فنی در باتری های تولیدی کارخانه شیمیایی ال جی در کره جنوبی آگاهی داده بود که مسئولیت تولید باتری های خودرو های این شرکت را بر عهده دارد. این شرکت می خواهد بررسی مدلهای تازه را پس از آخر بررسی های مدلهای سال ۲۰۱۹ به قبل آغاز کند. تابحال در مجموع 10مورد آتش سوزی باتری های خودرو های برقی بولت شناسایی شده است.
جنرال موتورز برای جلب رضایت و اطمینان خریداران خودرو های برقی بولت تصریح کرده که تولیدات جدید خویش را با هشت سال یا صد هزار مایل ضمانت عرضه می کند. این شرکت به خریداران خودرو های بولت خود سفارش کرده تا زمان بازدید از باتری های مذکور حداکثر ۹۰ درصد از ظرفیت آنها را شارژ کنند و خودروی خویش را در محیط باز پارک کنند.

1400/06/02
10:37:08
5.0 / 5
198
تگهای خبر: جت , خرید , خودرو , شنا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بیلیارد