کواچ باردیگر سرمربی عبادی پور شد

کواچ باردیگر سرمربی عبادی پور شد

به گزارش ایت بال سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران یک مرتبه دیگر هدایت تیمی را بر عهده گرفت که شاگرد قدیمی اش در آن حضور دارد.


به گزارش ایت بال به نقل از خبرگزاری ایرنا، باشگاه اسکرا بلهاتوف به صورت رسمی اسلوبودان کواچ را بعنوان سرمربی تیم والیبال خود معرفی نمود. میلاد عبادی پور از سال ۲۰۱۷ در این تیم بازی می کند و بدین سان مقرر است یک مرتبه دیگر در تیمی با هدایت کواچ حضور داشته باشد.
کواچ در سال ۲۰۱۴ سرمربی تیم ملی ایران شد و برای اولین بار عبادی پور را در لیگ جهانی آن سال به تیم ملی دعوت کرد. این بازیکن از آن زمان تابحال پای ثابت تیم ملی ایران بوده و حالا به یکی از مهره های کلیدی تیم تبدیل گشته است.
البته عبادی پور سال جاری چند پیشنهاد دیگر هم داشت و هنوز معلوم نیست برای فصل آینده خود چه تصمیمی دارد.
رسانه های ایتالیا و لهستان از باشگاه میلانو بعنوان مشتری جدی عبادی پور نام می برند. هدایت این تیم بر عهده روبرتو پیاتزا قرار دارد. وی در سال ۲۰۱۷ سرمربی اسکرا بود و عبادی پور را به خدمت گرفت.
از سوی دیگر باشگاه اسکرا که می خواهد در فصل آینده با قدرت بیشتری در لیگ والیبال لهستان (پلاس لیگا) شرکت کند، در حال تقویت تیم خود است. الکساندر آتاناسیویچ پشت خط زن صربستانی و شاگرد قدیمی کواچ، مهم ترین بازیکن مورد نظر باشگاه برای تقویت تیم است.

1400/05/19
15:03:35
5.0 / 5
790
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد