هروی:

صبر میوه شیرینی است برای موفقیت روزهای سختی را تحمل کردیم

صبر میوه شیرینی است برای موفقیت روزهای سختی را تحمل کردیم

سرمربی موفق تیم ملی کاراته ایران، اظهار داشت: برای رسیدن به موفقیت و کسب مدال طلای المپیک، روزهای سختی را تحمل کردیم.«شهرام هروی» در گفتگو با ایرنا در مورد کسب مدال طلای «سجاد گنج زاده» در بازی های المپیک توکیو، عنوان کرد: معتقدم این نشان زرین حق کاراته ایران بود و اگر اتفاقات نبود، کاراته ایران توان زیادی داشت تا به مدال های بیشتر برسد.

وی اضافه کرد: متاسفانه قوانین فدراسیون جهانی باعث شد تا «ذبیح الله پورشیب» در عین شایستگی اجازه حضور در المپیک را پیدا نکند و «بهمن عسگری» هم که مسابقات را از دست داد. در نهایت با یک نفر در بخش مردان به توکیو آمدیم و موفق شدیم.

هروی افزود: این مدال طلا را به مردم ایران بخصوص خانواده کاراته تقدیم می کنم و امیدوارم این آخرین المپیک کاراته نباشد و باردیگر به بزرگترین رویداد ورزشی جهان بازگردد. به من بازهم ثابت شد که دست خداوند بالاترین دست ها است.

سرمربی تیم ملی ایران اضافه کرد: در روز مسابقه هم اتفاقات خوبی در سالن تمرین رخ نمی داد که دوست ندارم در موردش حرفی بزنم. حتی در فینال ضربه ای که حریف عربستان در ثانیه های نخست زد اصلا به سجاد برخورد نکرد که متاسفانه سه امتیاز به او داده شد. معتقدم خداوند مدال طلای المپیک را به فردی رساند که بیشترین تلاش را در میان ۱۰ کاراته کای المپیکی انجام داده بود.

وی در مورد شرایط سختی که در دو سال گذشته متحمل شده است، اظهار داشت: هر فردی مسئولیت می گیرد باید پاسخگو باشد و عادت ندارم تنها در مورد موفقیت ها حرف بزنم. خوشحالم تیم پرقدرت و منسجمی داریم.سرمربی تیم ملی کاراته ایران، اظهار داشت: گنج زاده تنها نماینده تیم مردان ما بود و بار روانی زیادی را تحمل کرد. با این که پورشیب و عسگری نبودند و شرایط سختی داشتیم اما در نهایت کاراته ایران به حقش رسید.

وی اظهار داشت: گنج زاده یک ماه مانده به مسابقات گرفتار شکستگی پا شد و در آخرین تمرین تیم ملی هم دست او صدمه دید اما چیزی نگفتیم و تنها هدفمان موفقیت بود. زیباترین حس این است که وقتی تلاش کنید، لطف خداوند شامل حال شما می شود.

هروی در مورد رفتاری که برخی منتقدان با او داشتند، اظهار داشت: خدا را شکر می کنم؛ صبر میوه شیرینی است. انسان ها با اعتقاد خود زنده هستند و هیچوقت نخواستم تظاهر کنم. مردم بدانند اهل تظاهر نیستم و همینکه در بدترین شرایط بهترین اتفاقات برایم رخ داد، نشان از این دارد که لطف خداوند شامل حالم شده است.

وی در مورد برنامه های تیم ملی، اظهار داشت: الان تیم مردان ایران تمریناتش را در تهران دنبال می کند و همکارانم در تهران تمرینات را زیر نظر دارند. باید از همکارانم در کادر فنی قدردادنی کنم که زحمات زیادی کشیدند و واقعا جای آنها در توکیو خالی بود.


1400/05/17
17:55:56
5.0 / 5
837
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , سالن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد