عزیزی خادم:

از تاریكی بدهی های فدراسیون گذشته فاصله بگیریم

از تاریكی بدهی های فدراسیون گذشته فاصله بگیریم

به گزارش ایت بال رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: متاسفانه بخشی از زمان ما صرف بدهی های بر جای مانده از گذشته شده، ولی امید است هر چه سریعتر از فضای تاریک گذشته عبور نماییم.


به گزارش روز جمعه ایرنا، شهاب عزیزی خادم در مورد شایعات قضاوت علیرضا فغانی اظهار داشت: از فغانی که افتخار کشور است، خواسته ایم تا در چند بازی آخر لیگ و جام حذفی استفاده نماییم و اگر مشکلی نباشد، این اتفاق خواهد افتاد.
وی با تشکر از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی برای خدمات به تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: از این ۲ بازیکن محبوب که خداحافظی کرده اند، در آینده ای نزدیک تقدیر خواهد شد.
رییس فدراسیون فوتبال درباره بدهی دن گاسپار بیان نمود: تلاش می نماییم از تاریکی بدهی های فدراسیون گذشته فاصله بگیریم. دن گاسپار دستیار سابق کی روش بدهی از چند سال قبل دارد که امروز و فردا بدهی وی پرداخت خواهد شد.
وی تصریح کرد: همینطور بدهی کادر فنی تیم ملی فوتسال هم پرداخت خواهد شد. بخشی از زمان ما صرف بدهی های بر جای مانده از گذشته شده، ولی امید است هر چه سریعتر از فضای تاریک گذشته عبور نماییم.
عزیزی خادم به بیان گزارشی از وضعیت تیم ملی فوتبال پرداخت و خاطرنشان کرد: الان تیم ملی از یک پیچ تاریخی با موفقیت عبور کرده است و همه از این بابت خوشحالیم و با انگیزه کار می نماییم و خداوند را شاکریم.
وی با بیان این که فدراسیون فوتبال نگاهش افق گشایی بر اساس توسعه متوازن و حمایتی است، اظهار داشت: نگاه ما در فدراسیون یک نگاه جمعی است و نگاه شخصی برای ما ارزش ندارد. فضایی که در فدراسیون است نگاه ساختن و نگاه به آینده است. نپرداختن بدهی های برجای مانده سبب شده تا روند توسعه در فوتبال کند پیش رود.
عزیزی خادم اضافه کرد: امروز می بینم در سیرجان، غیر از تیم آقایان، تیم بانوان هم افتخار آفرین است. رویکرد دیگری که در فدراسیون دنبال می شود، نگاه عدالت محور به فوتبال آقایان و بانوان است.
به دنبال تمرکززدایی از تهران در فوتبال هستیم
ی خاطرنشان کرد: یکی از بحث های اصلی فدراسیون، استعدادیابی است و به دنبال فضای عدالت محور هستیم تا هیچ استعدادی نادیده گرفته نشود. نگاه ما این است که کف جامعه را که مشتاق هستند و دیده نمی شوند، کشف کرده و استعدادیابی صورت گیرد. وظیفه حرفه ای و اخلاقی خود می دانیم و این اراده واحد را داریم که در این راه قدم بگذاریم. با همدلی و همکاری آگاهانه پیش می رویم و با انگیزه. فدراسیون نگاه ملی دارد و فضا به سمتی پیش خواهد رفت تا خللی در اجرا و پیشبرد اهداف ایجاد نشود. با عنایت به این که استعدادیابی درستی صورت نگرفته، یک فستیوال گسترده برگزار خواهیم کرد که مشروعیت بخشی در فوتبال ملی ببینیم.
وی در ادامه بیان نمود: به دنبال تمرکز زدایی از تهران در فوتبال هستیم و نگاه تکثر گرایی را دنبال می نماییم.
عزیزی خادم در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: در هرکاری موانعی وجود دارد و همیشه یک عده در هر فعالیتی ناراضی اند؛ بنابراین باید این مورد را بپذیریم و در راه توسعه از آدم های با کیفیت استفاده نماییم.
رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ساختن زمان، همدلی و برنامه ریزی می خواهد. در نگاه توسعه ای فدراسیون، ده ها تیم باید ساخته شود. برای پیشبرد اهداف احتیاج به زمان داریم و با همگرایی و اتحاد به هدف خواهیم رسید.منبع:

1400/04/18
21:56:21
5.0 / 5
827
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بیلیارد