قهرمان المپیك ریو:

در توكیو هیچ كدام از حریفانم را دست كم نمی گیرم

در توكیو هیچ كدام از حریفانم را دست كم نمی گیرم

دارنده مدال طلای کشتی آزاد در المپیک ریو درباب این که گفته می شود تنها دیوید تیلور آمریکایی در توکیو حریف وی است، اظهار داشت: روی همه حریفانم حساب می کنم و با آمادگی کامل به مصاف آنها می روم.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، حسن یزدانی روز شنبه در گفت و گویی گفت: تعویق یک ساله المپیک به سود من بود. چند ماه مانده به عید ۹۹ گرفتار لطمه دیدگی شده و جراحی کردم. اما امسال بدنم بهتر شده و در این مدتی هم که تا المپیک مانده به آمادگی لازم می رسم تا خوش رنگ ترین مدال را در المپیک بگیرم.

وی اشاره کرد: همه کشتی گیران ۸۶ کیلوگرم در المپیک حریفم هستند و در مصاف با همه آنها با آمادگی صددرصد روی تشک می روم. سال ۲۰۱۶ هم حریفان نامداری در وزن من حضور داشتند. المپیک میدانی هست که هرکسی بیشترین زحمت را کشیده و باانگیزه تر باشد، پیروز میدان خواهد بود. هیچ کدام از حریفان را دست کم نمی گیرم.یزدانی که در صورت تکرار طلای المپیکش در توکیو در کشتی ایران جاودانه خواهد شد، با اشاره به این که درخواست از مسئولان برای تامین معیشت ورزشکاران سود چندانی نداشته است، اظهار داشت: خیلی ها در این رابطه گله مند بودند. چند بار من هم گفتم ولی دیدم حرفم خریدار ندارد و بعد دیگر سکوت کردم که حرفم را بی ارزش جلوه ندهند. حالا دیگر زیاد در مورد این مسائل صحبت نمی کنم. به هر شکل قبل از المپیک وزیر ورزش پاداشی برای قهرمانان درنظر گرفت. ورزشکار که تامین باشد می تواند روی ورزشش تمرکز کند. دغدغه فکری من برای آینده و زندگی ام زیاد است، درحالی که فکر ورزشکار باید فقط معطوف به تمرینات و مسابقاتش باشد.

دارنده دو مدال طلای قهرمانی جهان درباب درخواستش از رییس جمهوری آینده اظهار داشت: از رییس جمهوری انتظار بی جا نداریم. ما اساسا تا آخرین ثانیه در مسابقات مهم می جنگیم که بهترین نتیجه را کسب نماییم و برای پرچم کشور افتخارآفرین باشیم. از رییس جمهوری هم می خواهیم که پایبند به تمام شعارهایی که داده اند، باشند و به مردم و ورزشکاران کمک کنند که آرامش به همه برگردد.


1400/04/05
22:59:03
5.0 / 5
941
تگهای خبر: خرید , قهرمانی , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بیلیارد