محرومیت سنگین برای خاطیان حمله به اتوبوس پرسپولیس

محرومیت سنگین برای خاطیان حمله به اتوبوس پرسپولیس

کمیته انضباطی آرای خویش را در مورد تیم های لیگ برتر و دسته اول صادر کرد و خاطیان حمله به اتوبوس پرسپولیس در بازی برابر ذوب آهن هم محروم شدند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، دیدار ۲ تیم پرسپولیس و ذوب آهن در حالی برگزار شد که قبل از بازی، به اتوبوس تیم پرسپولیس بخاطر پرتاب مواد محترقه توسط ۲ تن از هواداران تیم ذوب آهن خسارت وارد شد.
کمیته انضباطی بعد از بررسی تخلف مهرداد حسن پور و پارسا کریمی به علت پرتاب مواد محترقه و محرز شدن تخلف این افراد، اعلام نمود که هر کدام به مدت ۲ سال از ورود به ورزشگاه های فوتبال و فوتسال کشور و جبران خسارات مالی وارده محکوم شدند و رای صادره قابل اجرا بوده و ظرف مهلت ۷ روز از تاریخ این ابلاغ، قابل اعتراض نزد کمیته استیناف است.
همچنین در مورد رسیدگی به شکایت باشگاه پرسپولیس از باشگاه سپاهان و تخلف احتمالی باشگاه ذوب آهن اصفهان با عنایت به لزوم تکمیل تحقیقات پرونده مفتوح خواهد بود.
دیدار تیم های نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه از سری رقابت های لیگ دسته اول در حالی برگزار شد که از جانب نادر آقازاده، مربی نود ارومیه تخلفانی در خصوص رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی طبق ماده ۶۰ به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای فوق قطعی است.
به دلیل تخلف کریم عزیزی، منتسب به تیم نود ارومیه در خصوص بروز رفتار تحریک آمیز، وی به مدت ۲ جلسه از ورود به استادیوم های محل برگزاری مسابقه محروم است. این رای قابل تجدید نظر است.
یحیی بهاری، مدیر تیم نود ارومیه بخاطر رفتار غیر ورزشی به توبیخ کتبی محکوم شد. رای فوق قطعی است.
همچنین اکبر صغیری، مربی تیم خوشه طلایی به علت رفتار غیر ورزشی نسبت به مربی تیم مقابل پیش از شروع مسابقه و اتخاذ تشنج در روند بازی که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد. رای فوق قطعی است.
بهمن حسنی، مربی تیم نود ارومیه هم به علت بدرفتاری در برابر مقام رسمی مسابقه به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رای فوق قطعی است.
تیم نود ارومیه به علت سوء رفتار تیمی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای فوق قطعی است.
مسابقه تیم های علم و ادب تبریز و محتشم تبریز از سری رقابت های لیگ دسته دوم برگزار و از جانب امیر یوسفی، مربی تیم علم و ادب تبریز تخلفاتی در خصوص توهین به داور رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
رضا حدادی مقدم و بهمن صادقی، مربیان تیم علم و ادب تبریز به علت بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه که سبب نیمه تمام ماندن مسابقه شد، هر یک به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند. این رای قابل تجدید نظر است.
تیم علم و ادب تبریز به علت مسئول شناخته شدن در نیمه تمام ماندن مسابقه، نتیجه این تیم را سه بر صفر بازنده اعلام نموده و باید ۱۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.منبع:

1400/04/02
19:04:34
5.0 / 5
874
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیلیارد