دبیر علمی اینوتكس خبر داد:

حضور سرمایه گذاران تركیه ای در نمایشگاه اینوتكس 2021

حضور سرمایه گذاران تركیه ای در نمایشگاه اینوتكس 2021

دبیر علمی نمایشگاه اینوتکس فناوری۲۰۲۱ از حضور سرمایه گذاران ترکیه ای برای سرمایه گذاری روی طرح های ایرانی اطلاع داد.سجاد فشمی در حاشیه نمایشگاه اینوتکس فناوری۲۰۲۱ با اشاره به اینکه سال جاری در پارک پردیس ۴۰۰شرکت و استارت آپ و شرکت فناور به عرضه دستاوردهای خود در اینوتکس ۲۰۲۱می پردازند، به خبرنگار مهر اظهار داشت: در کنار بخش نمایشگاهی بیشتر از ۲۰رویداد مختلف تجاری و ترویجی برگزار می گردد.
به گفته فشمی، در این رویداد صنعت فولاد نیاز فناورانه خویش را عرضه می کند و پس از آن جلسه جلسات B۲B میان شرکتها و صنایع برقرار می شود.
وی افزود: به غیر از برنامه های عرضه نیازهای فناورانه صنایع که در خلال این رویداد برگزار می شود، رویداد کافه سرمایه برگزار می گردد که سال جاری سرمایه گذاران ترکیه ای در این بخش حضور دارند.
دبیر اینوتکس ۲۰۲۱ با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۰۰جلسه سرمایه گذاری با ترکیه برنامه ریزی شده، اظهار داشت: سخنرانی و پنل های استیج از دیگر برنامه های استیج اینوتکس است که در حوزه های بررسی شرایط اقتصادی، مشکلات تحریم ها و جهانی شدن کسب و کارها، بررسی چالش های زیست بوم کشور مورد بررسی قرار می گیرد.
وی ضمن اشاره به بخش سخنرانی و تحلیل های بخش «نکستیشن» اظهار داشت: در این بخش حوزه های تخصصی اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، بلاک چین مورد بررسی قرار می گیرد.
به گفته فشمی، در نمایشگاه هر شرکت و استارت آپ که نوآوری خاصی داشته باشند در هر حوزه فناوری در این رویداد حضور دارند.
دبیر اینوتکس ۲۰۲۱ خاطرنشان کرد: همزمان با افتتاحیه این رویداد سه تفاهمنامه مشترک خواهیم داشت. در اینوتکس سال قبل بخش کافه سرمایه ۱۸میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان روی استارت آپها سرمایه گذاری شد.
فشمی با اشاره به اینکه پیشبینی می شود سال جاری این سرمایه گذاری بیش از۲۰ میلیارد تومان شود، اظهار داشت: ۷شرکت سرمایه گذاری ترکیه در اینوتکس سال جاری حضور دارند که به صورت آنلاین با این رویداد در تماس هستند؛ همینطور سرمایه گذاران ایرانی در این نمایشگاه حضور دارند.
وی افزود: ۳۵شرکت سرمایه گذار ایرانی در بخش کافه سرمایه و ۱۰شرکت در بخش نمایشگاهی حضور دارند. در کل ۴۵ شرکت حضور دارند.
به گزارش ایت بال به نقل از مهر، دهمین دوره این نمایشگاه از امروز آغاز به کار کرده و تا ۳۱ اردیبهشت ادامه دارد.


منبع:

1400/02/28
21:54:58
5.0 / 5
1033
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بیلیارد