ساخت سوئیچ و ریموت بنز

ساخت سوئیچ و ریموت بنز

در صورتی كه ریموت خودروی شما داخل ماشین جا مانده باشد برای باز شدن درب خودرو و ساخت سوئیچ نگران نباشید.


ساخت سوئیچ و ریموت کیا

یکی از خدمات مراکز تخصصی ساخت سوئیچ کیا می باشد. این خدمات می تواند توسط هرکسی انجام شود اما کیفیت این کار در این مراکز معتبر بهتر خواهد بود علاوه بر این کددهی ریموت یک کار بسیار تخصصی است که باید توسط افراد متخصص انجام شود. همچنین تراش تیغه کلید که یکی از فعالیت های تخصصی می باشد نیز نیاز به ابزار خاصی دارد. تیغه کلید یک وسیله بسیار ضروری می باشد تا در صورتی که باتری ریموت شما تمام شده و یا ریموت دچار مشکل شده است و دکمه سوئیچ کیا شما کار نمی کند از آن استفاده کنید. بوسیله تیغه کلید می توانید درب خودرو خود را بازکرده و همینطور آن را روشن نمایید. در هر صورت یکی از فعالیت های تخصصی بعد از تراش کلید در مراکز متخصص ، داشتن سوئیچ یدک می باشد.اگر شما دچار مشکل شده باشید به راحتی می توانید از سوئیچ یدک خودرو کیا خود استفاده کنید و همینطور در زمان ساخت سوئیچ اصلی خودرو هزینه شما کمتر خواهد شد.

 

ساخت سوئیچ و ریموت هیوندا

اگر تمامی سوئیچ ها و ریموت خودرو هیوندا خود را گم کرده اید و سوئیچ یدک را نیز همراه ندارید. در ابتدا باید درب خودرو شما باز شود. برای این کار ابتدا باید قفل درب خارج شده و دمونتاژ شود و از روی آن یک کلید ساخته شود که نیاز به مهارت بالا و همینطور ابزار دقیق دارد. برای ساخت سوئیچ هیوندا در صورتی که شماره شاسی خود را داشته باشید یک تیغه کلید دقیقا مانند کلید اصلی خودر ساخته می شود و بعد از آن خدمات ساخت سوئیچ برای خودرو کیا شما انجام می شود. حضور در مراکز تخصصی معتبر برای دریافت خدمات سوئیچ و ریموت علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در زمان شما می شود، کیفیت کار را نیز بالا می برد و همینطور نیازی به باز کردن درب خودرو شما و ساختن قفل آن نمی باشد.

. جهت پروگرام ریموت هیوندا ، ابتدا می بایست با تجهیزات و ابزار مخصوص این ریموت ها را خام و سپس اقدام به کددهی و برنامه ریزی ریموت هیوندا نمود . بنابر این باید حافظه ریموت مورد نظر را پاک کرده و اطلاعات خام بر روی ریموت هیوندا ریخته شود.  این فعالیت های تخصصی توسط متخصصین مجرب و در نمایندگی های تخصصی باید انجام شود در غیر اینصورت علاوه بر ینکه امنیت خودرو شما به خطر می افتد هزینه زیادی نیز برای شما خواهد داشت.

 

ساخت سوئیچ و ریموت بنز

در صورتی که خودروی بنزخریداری کرده اید ویا سوئیچ خود را گم کرده اید نیاز به مراجعه به مراکز ساخت سوئیچ و ریموت دارید. در این مراکز خدمات تخصصی ویژه خودرو شما با دستگاه های مخصوص و پیشرفته انجام می شود.

در صورتی که ریموت خودروی شما داخل ماشین جا مانده باشد برای باز شدن درب خودرو و ساخت سوئیچ نگران نباشید. برای این کار از روی شماره شاسی ماشین برای شما تیغه تراش داده می شود. با این کار درب خودرو با تیغه ساخته شده باز می شود و پروگرام سوئیچ برای خودرو انجام می شود. در مرکز تخصصی نگین غرب خدماتی از جمله ساخت سوئیچ بنز ،  پاک و حذف نمودن ریموت و سوئیچ بنز با استفاده از دستگاه دیاگ از طریق سوکت دیاگ خودرو انجام می گردد . پروگرام ریموت و ساخت سوئیچ جدید را نیز می توان تهیه کرد و سوئیچ های قبلی را پاک نمود.

از مهم ترین بخش هایی که باید مورد توجه صاحبان خودرو بنز باشد کیفیت سوئیچ و ریموت است. ریموت های اصلی و اورجینال دارای قیمت های بالاتری نسبت به سوئیچ های غیر اصل هستند. اما در بین سوئیچ های غیر اصل نیز کیفیت بالاتر و پایین تر وجود دارد و دارای قیمت متفاوتی هستند. شما باید حتما یک سوئیچ یدک داشته باشید یا یکی از سوئیچ های شما موجود باشد زیرا در این صورت خدمات دریافتی شما هزینه کمتری را شامل می شود. از جمله بخش های دیگری که در قیمت ساخت سوئیچ ماشین تاثیر دارد نوع آن می باشد به طور مثال اگر خودرو شما دارای سوئیچ کیلس باشد تا یک سوئیچ معمولی قیمت بیشتری برای ساخت ، تعمیر و یا خدمات دیگر خواهد داشت. بنابراین در صورتی که شما نیاز به خدماتی دارید حتما با مرکز معتبر ساخت سویچ و ریموت نگین غرب تماس گرفته و مشاوره لازم را در رابطه با نوع خدمات و همینطور قیمت آن دریافت کنید.

یکی از مهم ترین کارهایی که صاحبان خودرو باید انجام دهند ساخت سوئیچ یدک بنز می باشد زیرا در صورتی که شما سوئیچ خود را از دست بدهید و سوئیچ یدک نداشته باشید نیاز به باز کردن درب خودرو می باشد. علاوه بر این سفارش سوئیچ اورجینال ممکن از مدت زیادی زمان شما را بگیرد و علاوه بر آن هزینه بیشتری نیز برای شما خواهد داشت. بنابراین سعی کنید قبل از اینکه اتفاقی برای سوئیچ و ریموت شما بیفتد برای خود ریموت یدک بنز سفارش دهید.

1400/02/27
23:19:51
5.0 / 5
1005
تگهای خبر: رپورتاژ , خرید , خودرو , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیلیارد