تسلا با كارمند متقلبش به توافق رسید

تسلا با كارمند متقلبش به توافق رسید

به گزارش ایت بال تسلا با یکی از کارمندان متقلب خود که فناوری اختصاصی این شرکت را سرقت کرده و در اختیار یک شرکت رقیب قرار داده بود، در دادگاه به توافق رسید.به گزارش ایت بال به نقل از سی ان بی سی، کارمند مورد اشاره کدهای منبع در ارتباط با فناوری رانندگی خودکار خودرو های تسلا را کپی کرده و در اختیار یک شرکت رقیب قرار داده بود.
تسلا نخستین بار در سال ۲۰۱۹ شکایتی را در این حوزه تقدیم دادگاه کرده بود و کارمند خود کائو گوانگجی را که به مدت دو سال برای تسلا کار کرده بود، به سرقت کدهای منبع فناوری مورد اشاره پیش از ژانویه سال ۲۰۱۹ متهم کرده بود. وی پس از جدایی از تسلا به شرکت ایکس موتورز پیوسته بود که یکی از زیرمجموعه های شرکت چینی جی پنگ به حساب می آید که در زمینه تولید خودرو های خودران فعالیت می کند.
نحوه حل و فصل این مورد و مقدار پولی که کارمند سابق تسلا بعنوان غرامت پرداخت کرده مشخص و اعلام نشده است. تسلا هم در این حوزه توضیحی عرضه نکرده است. قابلیت رانندگی خودکار خودرو های تسلا به رانندگان امکان می دهد در بعضی مسیرهای مستقیم و طولانی در بزرگراه ها استراحت کنند تا فرمان خودرو به صورت خودکار هدایت اتومبیل را بر عهده بگیرد.

1400/01/29
14:07:43
5.0 / 5
916
تگهای خبر: خودرو , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیلیارد