ستاری خبر داد؛

پروژه های فناورانه برای رفع تحریم تا اختتام دولت به نتیجه می رسند

پروژه های فناورانه برای رفع تحریم تا اختتام دولت به نتیجه می رسند

معاون علمی و فناوری از به نتیجه رسیدن طرح های فناورانه در امتداد رفع تحریم و پروژه های اولویت دار تا اختتام دولت آگاهی داد.


به گزارش ایت بال به نقل از مهر، سورنا ستاری امروز در مراسم رونمایی و افتتاح مراکز نوآوری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران که با حضور رئیس دانشگاه تهران و رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اظهار داشت: اتفاقات خوبی در حوزه نوآوری ها در این دانشگاه رخ داده است. وی ادامه داد: «شهر دانش» یکی از این اقداماتی بوده که بصورت جدی در این دانشگاه مورد پیگیری قرار گرفته و معاونت علمی با تمام قدرت از این پروژه حمایت می کند. معاون علمی و فناوری اضافه کرد: تعداد شرکتهای دانش بنیان در این دانشگاه رو به افزایش هستند که تلاش می شود این روند جهش قابل توجهی داشته باشد. وی درباب تحریم ها و اولویتهای معاونت علمی اظهار داشت: به سبب اینکه همچنان بحث تحریم ها وجود دارد بدین جهت موضوع تحریم در اولویت ما هم هست و پروژه های که از سال قبل در امتداد رفع تحریم وجود دارد توسط معاونت علمی تا اختتام دولت به نتیجه می رسند. بگفته ستاری، علاوه بر آن پروژه های کلان معاونت علمی که پروسه کمی تا رسیدن به تجاری سازی دارند را پیگیری می نماییم که تا اختتام دولت به نتیجه برسند. وی افزود: پروژه مترو ملی، برقی سازی حمل و نقل و آموزش همچون پروژه هایی هستند که در صدد هستیم به نتیجه برسانیم. معاون علمی اضافه کرد: امسال بطور خاص بر آموزش تمرکز داریم و تمام پلت فرم های آموزش و ایده های جدید که برای تحول آموزش توسط پژوهشگران ارائه می شوند مورد حمایت قرار می گیرند و از اولویت های معاونت علمی در حوزه دیجیتال است.
وی افزود: همانند سال های گذشته این پروژه ها در معاونت پیگیری می شوند و خوشبختانه بودجه معاونت با اهتمام دولت و مجلس مناسب می باشد.


منبع:

1400/01/15
23:53:20
5.0 / 5
699
تگهای خبر: آموزش , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد