پنجره تراكتور با تضمین هایی كه داد باز شد

پرسپولیس به دنبال باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی در هفته جاری

پرسپولیس به دنبال باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی در هفته جاری

به گزارش ایت بال مسوول نقل و انتقالات سازمان لیگ، اظهار داشت: در بخش مشکلات داخلی پرسپولیس در جریان قرار گرفتم که این باشگاه در حال پیگیری است تا در این هفته پنجره نقل و انتقالاتی خودرا باز کند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، «فریبرز محمودزاده» درباب مشکلات پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در گفت و گویی رادیویی، گفت: این مساله یک مبحث حقوقی است و باتوجه به آرایی که در کمیته انضباطی و کمیته وضعیت صادر شد، پنجره نقل وانتقالاتی برخی از باشگاه ها مثل تراکتور نیز بسته بود اما این باشگاه تضمین هایی داد و توانست پنجره خودرا باز کند.
وی افزود: سازمان لیگ و فدراسیون همیشه کنار باشگاه ها هستند اما مشکلی که سازمان لیگ دارد این است که پرونده های باز زیادی وجود داد.
مسوول نقل و انتقالات سازمان لیگ اشاره کرد: این پرونده ها مطالبات افراد حقیقی و حقوقی است. پنجره نقل وانتقالاتی بین المللی پرسپولیس در فیفا بسته بود اما آنها با پیگیری هایی که کردند، توانستند این مشکل را حل کنند. در بخش مشکلات داخلی این باشگاه نیز در جریان قرار گرفتم که باشگاه در حال پیگیری است تا در این هفته پنجره نقل و انتقالاتی اش باز شود.
منبع:

1399/12/17
13:51:17
0.0 / 5
984
تگهای خبر: باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد