در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند؛

رویداد تا ثریا با هدف حل نوآورانه مسائل كشور

رویداد تا ثریا با هدف حل نوآورانه مسائل كشور

به گزارش ایت بال دبیر رویداد تا ثریا اظهار داشت: این رویداد با هدف روایت چگونگی حل نوآورانه و مبتکرانه مسائل کشور با حضور ۵۰ مجموعه نوآوری در ایام ۱۷ و ۱۸ اسفندماه برگزار می گردد.به گزارش ایت بال به نقل از سازمان بسیج دانشجویی کشور، مهدی حقی ضمن اشاره به برگزاری رویداد «تا ثریا» در ایام ۱۷ و ۱۸ اسفندماه عنوان کرد: این رویداد روایتی از ظرفیت های موجود برای حل نوآورانه و مبتکرانه مسائل در کشور است که در لانه سابق جاسوسی آمریکا برگزار می گردد.
دبیر رویداد تا ثریا با اشاره به اینکه مجموعه های حاضر در رویداد دو روزه به تشریح چگونگی دستیابی به پاسخ برای حل مسائل متعدد در حوزه های مختلف می پردازند اظهار داشت: ۵۰ مجموعه نوآور و فناور به منظور تشریح مدلهای متعدد پاسخگویی به مسائل در رویداد تا ثریا حضور پیدا می کنند.
وی با بیان اینکه میزهای مشاوره فناورانه و مبتکرانه در رویداد تا ثریا دایر خواهد بود اضافه کرد: دانشجویان، فعالان زیست بوم دانش بنیان و مجموعه های نوپای فعال در حوزه نوآوری و فناوری می توانند با رفتن به این رویداد با برترین های حوزه کاری خود گفتگو کرده و مشاوره های لازم را دریافت نمایند.
دبیر رویداد تا ثریا ضمن اشاره به وجود میزهای مذاکره در این رویداد عنوان داشت: مجموعه هایی که پشتیبانی های متعدد مانند سرمایه گذاری نیاز دارند می توانند به محل برگزاری رویداد "تا ثریا" مراجعه نموده و با نمایندگان حقوقی مجموعه های متعدد به منظور جذب حمایت و پشتیبانی گفتگو کنند.
حقی رویداد "تا ثریا" را نمایشی از کارآمدی انقلاب اسلامی در پاسخ به مسائل کشور با استفاده از ظرفیت مجموعه های نوآور و مبتکر دانست و اضافه کرد: این رویداد با همکاری بنیاد تعاون بسیج، سازمان بسیج دانشجویی و سایر اقشار دانشور بسیج شامل بسیج علمی و … برگزار می گردد.
وی ضمن اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در جهت تکمیل زنجیره های ایده تا ثروت یک محصول ایرانی اظهار داشت: ایده، پاسخ، فناوری، ابتکار، تولید محصول و ایجاد ثروت گام های تحقق این زنجیره هستند.
حقی با اشاره به اینکه به فرموده مقام معظم رهبری زنجیره ایده تا ثروت باید بر روی مسائل مهم و اساسی در کشور متمرکز شود، خاطرنشان کرد: ظرفیت هایی در اقشار مختلف بسیج وجود دارد که بر روی مسائل متعدد تمرکز داشته اند و پاسخ هایی هم برای حل این مسائل به دست آوردند که به مراحل اجرایی هم رسیده است.
دبیر رویداد تا ثریا با تاکید بر اینکه بنا به فرموده مقام معظم آمریکا روز به روز بیشتر به سمت افول حرکت می کند، خاطرنشان کرد: رویداد «تا ثریا» به دنبال آن است تا نشان دهد امروز چه ظرفیت های عظیمی در حوزه نوآوری و فناوری در کشور وجود دارد که می تواند سبب منزلت آفرینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت پرافتخار ایران شود.منبع:

1399/12/12
21:22:12
0.0 / 5
966
تگهای خبر: مدل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیلیارد