رقابت تنیسورهای زن در انتخابی تیم ملی

رقابت تنیسورهای زن در انتخابی تیم ملی

تنیسورهای شرکت کننده در مسابقات انتخابی تیم ملی زنان با انجام 12 دیدار به مصاف هم رفتند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، در این رقابت ها پادنا قورچیان با نتیجه (۴-۶ و ۳-۶) ستاره رسولی را برد، فاطمه سادات زنجانی با نتیجه ( ۰-۶ و ۱-۶) آرشین خادم را شکست داد و مشکات الزهرا صفی با نتیجه ( ۱-۶ و ۰-۶ ) جیران رشیدی را مغلوب کرد.
همین طور شهرزاد بانی سعید با نتیجه ( ۰-۶ و ۱-۶) دلناز آذریان را از پیش رو برداشت، کیانا صولتی با نتیجه ( ۱-۶ و ۱-۶) مقابل ترانه مهران به برتری رسید، سارا قبادی با نتیجه ( ۲-۶ و۳-۶) مغلوب سارا آزاد دوست شد، پرنیا رکن آبادی با نتیجه ۲ بر یک از سد آریسا سبزه زار عبور کرد و دنیا عامری با نتیجه ( ۵-۷و ۲-۶) ندا صدوقی را برد.
غزاله ترکمن هم با نتیجه (۲-۶ و ۰-۶) عسل حاج هادیان را برد، الهه طفر خواه با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶ ) از سد محیا قوامی عبور کرد، مهراز رضویان با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶) مغلوب ماندگار فرزامی شد و مهتا خانلو با نتیجه (۶-۷و ۱-۶) نسترن چوبیه را مغلوب کرد.
‎در چهارمین روز رقابت ها ۱۲ دیدار دیگر انجام می شود تا با اختتام مرحله مقدماتی، ۱۴ نفر راه یافته به مرحله بعدی مشخص شود.
‎با اختتام مرحله مقدماتی، جدول اصلی بازی ها امروز قرعه کشی و از فردا- چهارشنبه شروع می شود.
‎مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زنان با حضور ۳۳ بازیکن و با هدف انتخاب نفرات برتر جهت حضور در رقابت های تنیس فدکاپ سال ۲۰۲۱ در تهران انجام می شود.


1399/12/05
13:46:46
0.0 / 5
1089
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد