ورمزیار:

جدایی فكری از استقلال اشتباه است

جدایی فكری از استقلال اشتباه است

به گزارش ایت بال پیشکسوت استقلال اظهار داشت: شاید هواداران استقلال از عملکرد فکری رضایت نداشته باشند اما نباید از او انتقاد کنند و بگویند باید جدا شود، آنها اگر این تیم را دوست دارند و می خواهند در این فصل به موفقیت برسد باید از استقلال حمایت کنند و پشت کادرفنی باشند.


«صادق ورمزیار» پیشکسوت استقلال بر این باور است آبی پوشان در این فصل فراز و نشیب زیادی داشته است، آنها نتوانسته اند ریتم یکسانی داشته باشند و همین عاملی است که هواداران از استقلال انتقاد کنند.
او در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره شرایط این روزهای استقلال حرف زد، متن این گفت و گو در زیر از حضورتان خواهد گذشت.
عملکرد استقلال در بازی با سپاهان انتقاد برانگیز بود.
استقلال در بازی مقابل سپاهان عملکرد خوبی نداشت، من می توانم بگویم این مسابقه بدترین بازی آبی پوشان در لیگ بود. آنها در تمام پست ها سردرگرم بودند و این موجب شد تا شکست بخورند.
اشکال کار در کجا بود؟
نمی دانم چرا استقلال در این مسابقه عملکرد خوبی نداشت، آنها نه اصول دفاع را رعایت کردند و نه در حمله برنامه و طرحی داشتند. شاید یکی از دلیلهای بد بازی کردن استقلال در این جدال بیرون از خانه استرس بود. آنها تمرکز لازم را نداشتند.
محمود فکری از انتقادات ناراحت می شود، او بابت انتقادات واکنش نشان داده است نظر شما در این خصوص چیست؟
من محمود فکری را خوب می شناسم، او از انتقادات ناراحت نمی گردد بلکه از حرف ها و انتقاداتی که مغرضانه باشد ناراحت می شود. متاسفانه تعدادی از انتقادات درست نیست. برخی ها دنبال این هستند که برای استقلال حاشیه درست کنند و انتقاداتی را مطرح می کنند که درست نیست.
آینده استقلال را چگونه می بینید؟
استقلال بهترین بازیکنان را در اختیار دارد، هنوز با بالای جدول فاصله بسیاری ندارد و در ادامه راه می تواند باردیگر به بالای جدول برگردد. استقلال در این فصل هفته های زیادی صدرنشین بود و اگر در مقابل سپاهان شکست نمی خورد می توانست قهرمان نیم فصل شود. محمود فکری باید تمرکز لازم را داشته باشد و آرامش را به تیمش بازگرداند. او باید انتقاداتی که درست است را قبول کند و نقاط ضعفش را برطرف کند.
شایعاتی درباره بازی استقلال و سپاهان مطرح بود؟
چه شایعاتی؟
اینکه تعدادی از بازیکنان استقلال در بازی با سپاهان کم کاری کردند؟
من این حرف را قبول ندارم که بازیکنان استقلال در بازی با سپاهان کم کاری کرده باشند، این حرف درست نیست و نباید چنین حرف هایی را بیان نمود. شاید روز بازیکنان استقلال نبود و آنها نتوانستند آن انتظاراتی که می رفت را برآورده سازند اما کم کاری نکردند.
استقلال در خط دفاع مشکلات زیادی دارد؟
این یک ایراد بزرگ در استقلال است و در طول این فصل گل هایی را خورد که خط دفاعی این تیم مقصر اصلی بودند، مدافعان استقلال در جایگیری و پوشش عملکرد مطلوبی نداشتند. محمود فکری باید در ادامه فصل باید این نقص را از بین ببرد. در بازی با سپاهان روی دو گلی که آبی ها دریافت نمودند مدافعان مقصر اصلی بودند.
هافبک های استقلال در بازیسازی عملکرد خوبی نداشتند.
همیشه بهترین هافبک ها در استقلال حضور داشته اند، نفراتی که خلاق و تکنیکی بوده اند و همیشه در ایران بهترین بوده اند. در این فصل کمبود یک بازیکن خلاق و طراح در استقلال دیده می شود. در بازی با سپاهان عدم حضور مسعود ریگی کاملا در استقلال به چشم آمد. او با دوندگی خود می توانست توپ های حریف را خلق کند. در این مسابقه حریف توانست در میانه زمین برتری داشته باشد.
شاید یکی از ایراداتی که از استقلال نتوان گرفت خط حمله این تیم است؟
دقیقا، استقلال نفرات تاثیرگذاری در این پست دارد که هر کدام از آنها می توانند جریان مسابقه را به سود این تیم تغییر دهند. شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و مهدی قایدی قادر هستند هر خط دفاعی را شکست دهند. شیخ دیاباته در چند مسابقه اخیر به علت لطمه دیدیگی نتوانست به میدان برود و بطور حتم وقتی او به شرایط ایده آل برگردد می تواند بازهم در این فصل آقای گل شود.


حاشیه های زیادی در استقلال وجود دارد، اینکه هواداران اعتقاد دارند فکری باید جدا شود.
شاید هواداران استقلال از عملکرد فکری رضایت نداشته باشند اما نیابد از او انتقاد کنند و بگویند باید جدا شود، آنها اگر این تیم را دوست دارند و می خواهند در این فصل به موفقیت برسد باید از تیم محبو‎شان حمایت کنند و پشت کادرفنی باشند. اینکه محمود فکری در حالیکه استقلال در رتبه سوم جدول است و با بالای جدول فاصله بسیاری ندارد از نیمکت آبی پوشان جدا شود کار درستی نیست.
یعنی او بماند؟
او باید بماند و البته اشکالات و ضعف های استقلال را برطرف کند. استقلال همین حالا پتانسیل دارد که در آخر فصل قهرمان شود.
بازی با مس رفسنجان را چگونه می بینید؟
استقلال در صورتی اینکه بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد می تواند باردیگر روی دور موفقیت قرار بگیرد و من امیدوارم آبی پوشان در این مصاف بیرون از خانه به برتری رسیده تا دل هواداران را شاد کنند.منبع:

1399/12/03
12:39:36
0.0 / 5
1006
تگهای خبر: بازی , تیم , شنا , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیلیارد