علی نژاد:

دخالتی در ماندن یا رفتن فكری نداریم

دخالتی در ماندن یا رفتن فكری نداریم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: دخالتی در ماندن یا رفتن «محمود فکری» نداریم و مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه استقلال باید در این زمینه تصمیم گیری کنند.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، «مهدی علی نژاد» روز چهارشنبه درحاشیه بازدید از اردوی تیم ملی قایقرانی در جمع خبرنگاران گفت: تصمیم گیرنده در مورد این مساله مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه است و ما دخالتی دراین زمینه نداریم.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی کانال های هواداری در کوشش برای برکناری «محمود فکری» هستند، اضافه کرد: کانال ها هم نقشی ندارند. همانطور که گفتم تنها مدیرعامل هیات مدیره در این مورد تصمیم گیرنده هستند.

امیدوار به پذیرش سرخآبی ها تا آخر سال در بورس

علی نژاد در مورد زمان ورود سرخآبی ها به بورس، اشاره کرد: نمی توانیم زمان دقیقی را در این مورد اعلام نماییم. این کار فرایندی دارد و دست ما نیست و هیأت پذیرش فرابورس باید تعیین کند. جلسه معارفه برگزار شده و هیأت فرابورس بقیه شرایط را مشخص خواهدنمود.

وی اظهار داشت: هم اکنون پرسپولیس به سبب اینکه صورت های مالی ۶ ماهه اش یک ماه زودتر سررسید شده، شرایطش نسبت به استقلال بهتر شد. در مجموع امیدوارم تا آخر سال این اتفاق صورت گیرد.

فضای خوبی در قایقرانی به وجود آمده است

معاون وزیر ورزش همین طور درباب حضور در اردوی تیم ملی قایقرانی تصریح کرد: در این جلسه ها ملی پوشان صحبت های خودرا مطرح می کنند و ما هم تا جایی که مقدور باشد و از دستمان بر بیاید، کارهایی را انجام می دهیم تا سهمیه های خوبی را در این رشته بگیریم.

وی اضافه کرد: «علیرضا سهرابیان» بعنوان رئیس فدراسیون فضای خوبی را به وجود آورده تا سهمیه بگیریم و در مسابقات آسیایی، قایقرانی مدال آوری کند.

چالش کسب سهمیه

علی نژاد در مورد لغو اردوی تیم ملی بوکس نیز اظهار داشت: شرایطی که این روزها کرونا ایجاد کرده، اوضاع کاملا متفاوتی را رقم زده است. پیش از شیوع ویروس کرونا فکر می کردیم که بتوانیم برای المپیک، ۷۰ سهمیه داشته باشیم اما ناگهان با شیوع این ویروس همه چیز تغییر نمود. تنها مسابقات انتخابی بوکس برای المپیک قرار بود در پاییز اجرا شود اما این رویداد کنسل شد.

وی اظهار داشت: برای کسب سهمیه در رشته ژیمناستیک هم باید ببینیم که فدراسیون جهانی مسیر جدیدی را پیش رو قرار خواهد داد یا یا خیر.

علی نژاد در ادامه صحبت هایش عنوان کرد: چالش امروز ما کسب سهمیه المپیک است. هنوز ۴۳ درصد سهمیه های المپیک باقی مانده است. باید ببینیم که فدراسیون های بین المللی چه پیشنهادهایی ارائه می دهند تا ما هم برای آن رویدادها خودمان را آماده نماییم.

از کاندیدایی در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت نمی کنیم

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباب انتخابات فدراسیون فوتبال اشاره کرد: بارها به این مساله اشاره کردیم که از هیچ کاندیدایی حمایت نمی نماییم. من می گویم که اگر نامزدی اعلام نمود که مورد تایید وزارت ورزش و جوانان است، اعضای مجمع به او رای ندهند.

وی افزود: هدف ما این است که این انتخابات طبق اساسنامه اجرا شود. می خواهیم فضای برگزاری انتخابات سالم باشد. اینکه چه کسی در این انتخابات رای می آورد به اعضای مجمع بستگی دارد. آنها خودشان انسان های بالغی هستند و می دانند که به چه کسی رای دهند.

علی نژاد در مورد احتمال لغو قرارداد پرسپولیس با کارگزار اظهار داشت: طرفین در حال مذاکره هستند و اگر توافق صورت گیرد این همکاری ادامه خواهد داشت.


1399/11/29
14:29:41
0.0 / 5
850
تگهای خبر: باشگاه , تیم , تیم ملی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیلیارد