تیم های راه یافته به مرحله حذفی هندبال برتر بانوان مشخص شدند

تیم های راه یافته به مرحله حذفی هندبال برتر بانوان مشخص شدند

به گزارش ایت بال با به انتها رسیدن روز سوم از مرحله برگشت رقابت های هندبال برتر بانوان، تیم های راه یافته به مرحله حذفی این رقابت برای بقای 2 تیم در لیگ برتر مشخص شدند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا تیم های سنگ آهن بافق یزد و کربنات سدیم فیروزآباد فارس، عصر دوشنبه در سالن شهید ابوالفتحی شیراز و از گروه دوم این رقابت ها به مصاف هم رفتند.
در این دیدار هر ۲ تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و در صورتیکه تا لحظات پایانی این بازی، تیم کربنات سدیم با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ از حرف خود عقب بود گل مساوی را به ثمر رساند و در نهایت این بازی با نتیجه ۲۳ بر ۲۳ مساوی به پایان رسید و هر ۲ تیم به مرحله حذفی رفتند.
در مرحله حذفی این رقابت ها، تیم های کربنات سدیم فیروزآباد، ذوب آهن اصفهان، سنگ آهن بافق یزد و پرسپولیس بهبهان با هم دیدار خواهند کرد و در آخر نیز تیم های اول و دوم نیز بقای خودرا در لیگ برتر حفظ خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم هم راهی رقابت های هندبال دسته یک بانوان کشور خواهند شد.
بدین ترتیب تیم های شهید شاملی کازرون، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، تاسیسات دریایی تهران و اشتات سازه مشهد هم به مرحله نیمه نهایی برای تعیین تیم قهرمان راه یافتند.
همچنین در ادامه این رقابت ها، تیم شهید شاملی کازرون، سه شنبه (بیست و یکم بهمن ماه ۹۹) در سالن ابوالفتحی شیراز در دیداری حساس برای کسب صدرنشینی به مصاف اشتات سازه مشهد خواهد رفت، هر چند صعود هر ۲ تیم به مرحله نیمه نهایی قطعی شده است.
در اختتام دور رفت در گروه یک، تیم اشتات سازه مشهد صدرنشین شد، تیم شهید شاملی کازرون بر سکوی دوم ایستاد، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان هم به ترتیب سوم و چهارم شدند.
همچنین در گروه دوم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در صدر ایستاد، تیم های تاسیسات دریایی تهران، سنگ آهن بافق یزد و کربنات سدیم فیروزآباد به ترتیب در جای اول و دوم قرار گرفتند.
دور برگشت مرحله دوم این رقابت ها تا جمعه (بیست و چهارم بهمن ماه ۹۹) ادامه دارد و تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی که مشخص شد صعود خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم هر گروه هم که مشخص شدند برای تعیین ۲ تیم سقوط کننده به دسته یک، با هم دیدار خواهند کرد.


1399/11/20
22:12:22
0.0 / 5
966
تگهای خبر: بازی , تیم , رقابت , سالن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیلیارد