برنامه تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش برای حضور در مسابقات بین المللی

برنامه تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش برای حضور در مسابقات بین المللی

به گزارش ایت بال مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: تلاش داریم با ارتقای ورزش قهرمانی به صورت پیشرفته در سطح اول کشور و مسابقات بین المللی و ملی شرکت نماییم.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، سرهنگ «چنگیز مسیب زاده» روز دوشنبه در گفت و گویی عنوان کرد: برنامه گسترده ای در بحث ورزش های همگانی و آمادگی جسمانی کارکنان پیشبینی شده که در جهت تدابیر فرماندهی نیروی زمینی است چونکه همه ما می دانیم که آمادگی جسمانی کارکنان در نهایت به ارتقای توان رزمی یگان ها ختم خواهد شد.
وی اضافه کرد: در مرحله بعدی تلاش داریم با ارتقای ورزش های قهرمانی به صورت پیشرفته در سطح اول کشور و مسابقات بین المللی و ملی شرکت کرده و با کسب مقام، ارزش ها و توانمندی های قهرمانان نزاجا را شاهد باشیم.
مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی خاطرنشان کرد: الان برگزاری برخی مسابقات ورزشی تحت الشعاع انتشار ویروس منحوس کرونا قرار گرفته است. بعنوان مثال هر سال مسابقات تمرکزی نیروی زمینی را داشتیم که سال جاری بنابراین تا بهبود شرایط فعلی به تعویق افتاده است اما در مسابقات لیگ برتر کشوری تیم های نیروی زمینی ارتش در رشته های تیراندازی، بسکتبال، هندبال و وزنه برداری در مسابقات مختلف فعال می باشند. مابقی رشته ها هم مانند جودو، کشتی و بوکس در حال آماده سازی برای حضور در مسابقات هستند.
سرهنگ مسیب زاده در انتها درباره حضور سربازان قهرمان در باشگاه نیروی زمینی اظهار نمود: امتیازات و تمهیداتی اندیشیده شده تا بتوانیم از این ورزشکاران به نحو احسن استفاده نماییم، این افراد در مدت خدمت سربازی از قهرمانی دور نمی مانند و همینطور ارتش هم از توانمندی ها، دانش و مهارت های آنها بهره مند می شود.منبع:

1399/11/06
14:46:37
0.0 / 5
942
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد