كشاورز:

كار تیم ها در دور برگشت لیگ برتر فوتسال سخت تر است

كار تیم ها در دور برگشت لیگ برتر فوتسال سخت تر است

سرمربی تیم فوتسال راگای شهرری، اظهار داشت: حس می کنم کار همه تیم ها در نیم فصل دوم سخت تر است برای اینکه آنها به آمادگی بیشتری رسیده و در فُرم بهتری قرار دارند.


«محمد کشاورز» روز پنجشنبه درباب دیدار تیمش مقابل سن ایچ ساوه، گفت: بازی بسیار عالی و پرفشاری را شاهد بودیم. این دیدار ۲ نیمه متفاوت داشت. نیمه اول تیم سن ایچ بهتر بازی کرد اما ما در نیمه دوم توانستیم با صحبتی که با بازیکنان داشتیم، کنترل بازی را بدست بگیریم.
وی افزود: در این بازی توانستیم موقعیت های بسیار خوبی ایجاد نماییم اما بی دقتی بازیکنان و عملکرد بسیار عالی «سینا پرکاس» گلر تیم سن ایچ موجب شد تا نتوانیم نتیجه را به نفع خود تغییر دهیم.
سرمربی تیم فوتسال راگا اضافه کرد: تیم سن ایچ را به خوبی آنالیز کرده بودیم و از آنها اطلاعات کامل داشتیم و درباب گل هایی که دریافت کردیم، با بازیکنان صحبت کرده بودیم اما خاصیت تیم های نوپا و جوان این است که کم دقتی پیش بیاید. با این وجود به نظر من اگر کمی خوش شانس بودیم، می توانستیم حداقل یک امتیاز از این دیدار بدست آوریم.
کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال درباب داوری این بازی، عنوان کرد: داوری مشکل خاصی نداشت و من نیز اهتمام می کنم در این مورد حرفی نزنم.


وی در مورد دلیلهای شکست تیمش در مقابل تیم های بالای جدول، اظهار داشت: به نظر من دلیل این موضوع، عدم خودباوری از طرف بازیکنان مان است. ما در دیدار با فرش آرا و سن ایچ موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم اما متاسفانه بازیکنان مان به این باور نرسیده اند که می شود تیم های بالای جدول را شکست داد.
کشاورز درباره نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتسال، گفت: شرایط خرید بازیکن جدید منوط به تصمیم باشگاه و شرایط مالی موجود است و اگر مدیران راگا با این مساله موافقت کنند، از این مساله استقبال می کنم. البته نقل و انتقالات هنوز شروع نشده و حرفه ای نیست که ما در این خصوص تصمیم گیری نماییم. به طور قطع با باشگاه جلسه ای در این مورد برگزار خواهیم کرد.
سرمربی تیم فوتسال راگا در مورد کیفیت لیگ برتر در نیم فصل، اظهار داشت: سطح فنی لیگ خوب است اما عالی نیست. از تیم های گروه اول بطور کامل شناخت ندارم اما در میان تیم های گروه خودمان، سن ایچ و مس سونگون قدرتمند ظاهر شده اند. در لیگ امسال هیچ تیمی ضعیف نیست و بنا بر این بازی ها غیر قابل پیش بینی شده است.
وی درباب حضور کادرفنی تیم ملی فوتسال در محل برگزاری دیدار تیم راگا و سن ایچ، عنوان کرد: خیلی خوشحال هستیم کا کادر تیم ملی بازی های لیگ را بطور دقیق دنبال می کنند. این اتفاق بسیار خوبی است چونکه بازیکنان تیم ملی از دل لیگ بیرون می آیند.
کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال درباره نیم فصل دوم لیگ برتر، گفت: حس می کنم کار همه تیم ها در نیم فصل دوم سخت تر است برای اینکه تیم ها به آمادگی بیشتری رسیده و در فُرم بهتری قرار دارند.
کشاورز درباب وضعیت مصدومیت خود، اظهار داشت: خدا را شکر هم اکنون مصدومیتم برطرف شده و امیدوارم با اضافه شدنم، بتوانم به تیم کمک کنم و در خدمت آن باشم.
منبع:

1399/11/02
12:26:39
0.0 / 5
736
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیلیارد