سرمربی ماشین سازی در كنفرانس خبری پیش بازی در قائمشهر حاضر نشد

سرمربی ماشین سازی در كنفرانس خبری پیش بازی در قائمشهر حاضر نشد

ایت بال: سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در کنفرانس خبری قبل از دیدار با نساجی مازندران در قائمشهر حاضر نشد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، سعید اخباری پنجمین سرمربی تیم های لیگ برتری است که تا حالا در کنفرانس خبری پیش مسابقه با نساجی مازندران در قائمشهر با وجود هماهنگی قبلی حاضر نمی گردد.
هیات فوتبال قائمشهر که مسئولیت هماهنگی سرمربی تیم میهمان را برای حضور در کنفرانس خبری بر عهده دارد، زمان این جلسه مجازی با رسانه ها را برای سرمربی تیم ماشین سازی تبریز بنا به درخواست مدیر رسانه ای این تیم ساعت ۱۷ عصر امروز پنجشنبه ۲۵ دی ماه تنظیم کرد.
نساجی مازندران در فصل جاری رقابت های لیگ برتر تا حالا علاوه بر ماشین سازی تبریز، میزبان صنعت نفت آبادان، تراکتور سازی، نفت مسجد سلیمان، مس رفسنجان و پرسپولیس تهران بود که تنها مربی نفت مسجد سلیمان در کنفرانس خبری قبل از مسابقه حضور یافت و پنج سرمربی دیگر با وجود هماهنگی قبلی و الزام قانونی از حضور در این جلسه خبری که به سبب شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود، خودداری کردند.
برمبنای دستورالعمل سازمان لیگ فوتبال ایران که مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا بعنوان بالاترین مرجع قانونی فوتبال در قاره کهن قرار گرفته است، حضور سرمربیان تیم های لیگ برتری و حتی لیگ یک در کنفرانس قبل و پس از مسابقات الزامی است و عدم حضور غیر موجه با جریمه و تنبیه مواجه خواهد شد.
عدم شرکت سرمربیان تیم های لیگ برتری در قائمشهر به یک اپیدمی تبدیل گشته است. خبرنگاران ورزشی عدم برخورد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را علت تبدیل شدن غیبت مربیان به یک اپیدمی ارزیابی می کنند. در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران هم از ۱۴ دیداری که نساجی میزبانی کرد، سرمربیان بیش از نیمی از تیم های میهمان در کنفرانس خبری قبل از مسابقه شرکت نکردند.
نساجی مازندران از دیدار هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران فردا جمعه ۲۶ دی ماه در قائمشهر میزبان ماشین سازی تبریز است است.
نماینده مازندران در لیگ برتر الان از ۱۰ بازی لیگ برتر با کسب ۸ امتیاز در رده چهاردهم جدول ۱۶ تیمی قرار دارد. ماشین سازی تبریز هم از ۱۰ بازی با ۳ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.
منبع:

1399/10/25
20:07:17
0.0 / 5
755
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیلیارد