سپاهان باردیگر صدرنشین لیگ برتر والیبال ایران شد

سپاهان باردیگر صدرنشین لیگ برتر والیبال ایران شد

تیم سپاهان بعد از 6 هفته باردیگر به بالای جدول رده بندی لیگ برتر والیبال ایران رسید.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال ایران امروز (شنبه) با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران اجرا شد. در این هفته از مسابقات تیم صدرنشین شهرداری ارومیه بعد از ۱۱ پیروزی متوالی، مقابل شهداب باخت و سپاهان با بهره گیری از این فرصت یک دفعه دیگر خودرا به بالای جدول رساند.

در مسابقات عصر امروز تیم های سپاهان و شهرداری گنبد حریفان خودرا شکست دادند تا پیروز آخرین بازی های هفته باشند.

در خانه والیبال تهران، سپاهان به آسانی و با نتیجه سه بر صفر مقابل هورسان رامسر پیروز شد. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگردان رحمان محمدی راد به انتها رسید. سپاهان تنها تیمی بود که در این هفته به پیروزی سه بر صفر دست یافت.

با این نتیچه، سپاهان با ۱۴ برد و ۴۱ امتیاز و فقط با احتساب میانگین ست بهتر نسبت به شهرداری ارومیه، صدرنشین لیگ برتر شد. صدرنشینی این تیم درحالی است که سپاهان یک بازی کمتر از تیم های رده دوم و سوم جدول انجام داده است. هورسان نیز با ۶ برد و ۱۹ امتیاز در رده هشتم باقی ماند.

در مسابقه همزمان، شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک راه یاب ملل کردستان را شکست داد. ست های اول، سوم و چهارم بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷و ۲۵ بر ۲۲ به سود شاگران عظیم جزینه به انتها رسید و راه یاب فقط در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به برتری دست یافت.

شهرداری گنبد با ۶ برد و ۱۸ امتیاز یک پله در جدول صعود کرد و در مکان نهم قرار گرفت. راه یاب هم با ۲ برد و ۸ امتیاز در رتبه سیزدهم جا خوش کرده است.

نتایج مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

هراز آمل ۳ – شهرداری ورامین ۲

آذرباتری ارومیه ۱ – شهرداری قزوین ۳

فولاد سیرجان ۳ – پیکان تهران صفر

شهرداری ارومیه ۲ – شهداب یزد ۳

شهرداری گنبد ۳ – راه یاب ملل کردستان ۱

سپاهان اصفهان ۳ – هورسان رامسر صفر

تیم های سایپا تهران و خاتم اردکان در این هفته استراحت داشتند.
جدول رده بندی لیگ برتر والیبال در آخر هفته نوزدهم

1399/10/20
22:41:34
0.0 / 5
1275
تگهای خبر: بازی , تیم , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیلیارد