در گزارش ایت بال اعلام شد؛

واكسن ایرانی كرونا به گروه دوم تزریق شد

واكسن ایرانی كرونا به گروه دوم تزریق شد

به گزارش ایت بال مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با اعلان اینکه تزریق واکسن کرونای ایرانی گروه دوم انجام شد، اظهار داشت: تزریق این واکسن در گروه سوم، از شنبه است.دکتر حامد حسینی، مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: تزریق واکسن کرونا در پروژه کارآزمایی بالینی بعنوان تست انسانی بر ۴ داوطلب که در گروه دوم بودند انجام گرفت.
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) اضافه کرد: همین طور آزمایش خون سه نفر داوطلب گروه اول نیز انجام شد و محل اقامت (هتل) را ترک کردند و تا یک هفته در منزل خواهند ماند.
حسینی با اعلان اینکه این واکسن در دو دوز روز صفر و روز ۱۴ تزریق می شود، اضافه کرد: ۳ داوطلب گروه اول پس از یک هفته به محل هتل می آیند که دوز دوم را دریافت نمایند.
وی با تاکید بر اینکه هر داوطلب در دوره ۲۸ روزه مورد مطالعه قرار می گیرند، اشاره کرد: ۴ نفری که متعلق به گروه دوم بودند و تزریق آنها اخیرا انجام شده، تا یک هفته در هتل اقامت دارند.
مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: تا روز شنبه، بیستم دی ماه که گروه سوم برای تزریق اول وارد هتل می شوند داده های گروه دوم مورد مطالعه و پایش قرار می گیرند.
وی اضافه کرد: گروه سوم ۷ نفر هستند.


منبع:

1399/10/18
00:03:46
0.0 / 5
770
تگهای خبر: تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیلیارد