علوی امتیازآورترین بازیكن هفته هفدهم لیگ برتر والیبال شد

علوی امتیازآورترین بازیكن هفته هفدهم لیگ برتر والیبال شد

به گزارش ایت بال پشت خط زن تیم والیبال هراز آمل، امتیازآورترین بازیکن هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران شد.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران روز گذشته (جمعه) انجام شد و تیم های سایپا، شهداب، سپاهان، شهرداری ارومیه، پیکان و هراز حریفان خودرا با نتایج مشابه سه بر صفر شکست دادند.

در مسابقات این هفته، امین علوی با ۲۱ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن در بین تمام تیم ها بود. پشت خط زن تیم هراز، در بازی این تیم مقابل راه یاب ملل کردستان ۱۹ امتیاز با حمله، یک امتیاز با دفاع روی تور و یک امتیاز با سرویس به دست آورد.

علوی در حمله بیشتر از هر بازیکن دیگری امتیاز گرفت اما بالاترین درصد موفقیت در این بخش، از آن سلیم چپرلی دریافت کننده شهداب بود که در پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل شهرداری قزوین، از ۱۳ حمله خود به ۹ امتیاز رسید و ۶۹.۲ درصد موفقیت را به ثبت رساند.

در دفاع روی تور هم بهترین بازیکن پوریا یلی بود. پشت خط زن شهرداری ارومیه در مسابقه این تیم با خاتم اردکان، از ۸ اقدام برای دفاع به ۴ امتیاز دست یافت. هم تیمی او مهران فیض امام دوست و همین طور سهند الله وردان بازیکن تیم سپاهان نیز از ۱۱ و ۱۵ اقدام خود به همین میزان امتیاز رسیدند.

موفق ترین تیم در دفاع روی تور سپاهان بود که ۱۵ امتیاز گرفت. شهرداری ارومیه هم با ۱۴ امتیاز عملکرد خوبی در این بخش داشت.

حمزه زرینی که اخیرا به شهداب پیوسته است، با کسب سه امتیاز سرویس، بهترین عملکرد را در این بخش به خود اختصاص داد. تیم او یعنی شهداب در مسابقه با شهرداری قزوین ۷ امتیاز سرویس کسب نمود و از این نظر بهترین تیم هفته لقب گرفت.
حمزه زرینی بهترین زننده سرویس در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال


منبع:

1399/10/13
13:35:39
0.0 / 5
1090
تگهای خبر: بازی , تیم , سرویس , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیلیارد