رضوانی:

ورزش های آبی بیشترین آزار را از كرونا دیده اند

ورزش های آبی بیشترین آزار را از كرونا دیده اند

ایت بال: رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، اظهار داشت: هم اكنون شرایط بحرانی به وجود آمده و تمام اصناف و مجموعه های ورزشی در حال تعطیلی هستند. شیوع ویروس كرونا لطمه های بزرگی به ورزش كشور و به خصوص ورزش های آبی رسانده است.


«محسن رضوانی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا درباب وضعیت استخرها، گفت: هم اکنون شرایط بحرانی به وجود آمده و تمام اصناف و مجموعه های ورزشی در حال تعطیلی هستند. شیوع ویروس کرونا لطمه های بزرگی به ورزش کشور و به خصوص ورزش های آبی رسانده است.
رییس فدراسیون شنا اظهار داشت: ما در این خصوص از وزیر ورزش درخواست داشتیم تا از ۱۰ هزار مربی و نیروهای فنی رشته شنا حمایت شود. این افراد درخواست کار در استخرهای قانونی را داشته و ما از وزارت ورزش خواهان حمایت مالی از این افراد شدیم. هم اکنون نیز منتظر جواب این درخواست هستیم.
وی اضافه کرد: ما درباب بازگشایی استخرها جلسه ای با «محمد اسد مسجدی» رئیس فدراسیون پزشکی برگزار کردیم و جای تشکر دارد که او فردی همراه و دلسوز در این موضوعات است.
رضوانی اشاره کرد: ما منتظر هستیم حجم کرونا کمتر شود تا طبق دستورالعمل ها پیش برویم اما هم اکنون در وضعیت بسیار خطرناکی قرار داریم.
رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در مورد تمرین ملی پوشان در وضعیت کرونائی، اشاره کرد: ملی پوشان واترپلو هم اکنون در استخر چهارفصل مجموعه ورزش انقلاب تمرین می کنند و چهار نفر از شناگران که شانس کسب سهمیه المپیک دارند نیز در مجموعه ورزشی آزادی مشغول تمرین هستند.
وی افزود: بعضی از شناگران دیگر که در شهرستان ها حضور دارند، در آکادمی های شهرشان به تمرین می پردازند.
رضوانی در مورد تصمیم گیری درباب برگزاری لیگ پس از فروکش کردن شیوع کرونا، اظهار داشت: مقرر است در جلسه ای از کارشناسان و صاحب نظران این رشته دعوت نماییم تا در این خصوص تصمیم گیری شود.
وی افزود: می خواهیم تیم هایی که قصد حضور در لیگ را دارند، شناسایی کرده و با ممکن شدن برگزاری مسابقات به سرعت دست به کار شویم.منبع:

1399/08/23
13:00:54
5.0 / 5
1504
تگهای خبر: تیم , شنا , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیلیارد