جدال ورزشكاران حرفه ای با كرونا چگونه است؟

جدال ورزشكاران حرفه ای با كرونا چگونه است؟

ورزشكار حرفه ای در روزهای شیوع كرونا می تواند فعالیتهای خویش را تعطیل كند؟ اساسا ورزشكاران حرفه ای دنیا در شرایط اپیدمی كووید۱۹ چگونه عمل می كنند؟


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، تغییرات ناگهانی در دنیا و اپیدمی کووید ۱۹ موقعیتی است که همه انسان ها را تحت تأثیر جدی قرار داده و به طبع آن ورزشکاران حرفه ای با چالش های جدیدی روبرو شده اند که نیاز است در بحث سلامت روان به پایش خودگویی های درونی، افکار، احساسات و عملکرد خود بپردازند، ازاین رو به نظر می آید که احتیاج به آموزش در حوزه پایش و ارزیابی خود امری مهم می باشد.
در این بین جامعه ورزش و ورزشکاران از شرایطی که کرونا برای تمامی آحاد مردم به وجود آورده مستثنی نیستند و حتی شرایط برای ورزشکاران حرفه ای بگونه ای است که چالش های جدی تری برای آنها نسبت به سایر اقشار جامعه بوجود آمده است.
تمامی ورزشکاران حرفه ای همانند سایر مردم درگیر مقابله با ویروس کرونا هستند و تنها عامل تفاوت، نوع عملکرد و نحوه مقابله با ویروس می باشد که می تواند زمینه ساز فعالیت مطلوب، مستمر و اثرگذار شده و شرایط را برای ادامه فعالیت علیرغم شیوع کرونا فراهم آورد. مساله بسیار مهم در ارتباط با ورزشکاران حرفه ای این است که در شرایط اپیدمی ویروس کرونا، چگونه عمل می کنند؟ مبحث مهم دیگر این که آیا ورزشکار حرفه ای که با مقوله ای به نام تعطیلی مواجه می باشد می تواند مدت طولانی ورزش را کنار بگذارد؟
برای پاسخ به این پرسش ها می توانید اینجا کلیک کنید.منبع:

1399/06/24
23:11:56
5.0 / 5
1584
تگهای خبر: آموزش , سلامت , فعالیت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد