در ۶ حوزه ؛

چین منطقه ویژه تجارت دیجیتال راه اندازی می نماید

چین منطقه ویژه تجارت دیجیتال راه اندازی می نماید

به گزارش ایت بال چین می خواهد یك منطقه ویژه تجارت دیجیتال در پكن ایجاد كند و این منطقه را به قطب خلاقیت در حوزه فناوری های تجارت آنلاین مبدل سازد.به گزارش ایت بال به نقل از سی جی تی ان، چین امیدوار است بتواند از این طریق خدمات اقتصاد دیجیتال را گسترش دهد و سهم خویش را از تحولات نوظهور اقتصادی در جهان افزایش دهد.
راه اندازی این خدمات با همکاری شهرداری پکن، وزارت بازرگانی این کشور و برخی نهادهای مالی و فناوری اطلاعات دیگر در چین صورت می گیرد.
شیء جین پینگ، رئیس جمهور چین چهارم سپتامبر در نطقی به مناسبت افتتاح نمایشگاه بین المللی تجارت چین تصریح کرده بود که این کشور از توسعه فعالیتهای اقتصادی دیجیتال پشتیبانی می کند. چونکه از این طریق پکن می تواند فعالیتهای اقتصادی خویش را در مقیاسی بسیار گسترده تر از گذشته توسعه دهد.
منطقه تجارت ویژه دیجیتال چین در ۶ حوزه توسعه زیرساخت ها، صنعتی سازی دیجیتال، دیجیتال کردن صنایع، دولت دیجیتال، ارزش یابی داده ها و توسعه تبادلات تجاری دیجیتال فعالیت خواهد نمود.
پکن امیدوار است تا سال ۲۰۲۲ حدود ۵۰ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور از محل فعالیتهای در رابطه با اقتصاد دیجیتال به دست آید.


منبع:

1399/06/18
14:03:47
5.0 / 5
1857
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , صنعت , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد