جدال ورزشكاران حرفه ای با كرونا چگونه است؟

جدال ورزشكاران حرفه ای با كرونا چگونه است؟

ورزشكار حرفه ای در روزهای شیوع ویروس كرونا می تواند كارهای خودرا تعطیل كند؟ اساسا ورزشكاران حرفه ای دنیا در شرایط اپیدمی كووید19 چگونه عمل می كنند؟


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، تغییرات ناگهانی در دنیا و اپیدمی کووید ۱۹ موقعیتی است که همه انسان ها را تحت تاثیر جدی قرار داده و به طبع آن ورزشکاران حرفه ای با چالش های جدیدی روبرو شده اند که نیاز است در بحث سلامت روان به پایش خودگویی های درونی، افکار، احساسات و عملکرد خود بپردازند، بدین سبب بنظر می رسد که نیاز به آموزش در حوزه پایش و ارزیابی خود امری مهمست.
در این بین جامعه ورزش و ورزشکاران از شرایطی که کرونا برای تمامی آحاد مردم ایجاد کرده مستثنی نیستند و حتی شرایط برای ورزشکاران حرفه ای به شکلی است که چالش های جدی تری برای آنها نسبت به سایر اقشار جامعه به وجود آمده است.
تمامی ورزشکاران حرفه ای همانند سایر مردم درگیر مقابله با ویروس کرونا هستند و تنها عامل تفاوت، نوع عملکرد و نحوه مقابله با ویروس می باشد که می تواند زمینه ساز فعالیت مطلوب، مستمر و اثرگذار شده و شرایط را برای ادامه فعالیت با وجود شیوع ویروس کرونا فراهم آورد. مسئله بسیار مهم در ارتباط با ورزشکاران حرفه ای این است که در شرایط اپیدمی ویروس کرونا، چگونه عمل می کنند؟ موضوع مهم دیگر این که آیا ورزشکار حرفه ای که با مقوله ای به نام تعطیلی مواجه می باشد می تواند مدت طولانی ورزش را کنار بگذارد؟
برای پاسخ به این پرسش ها می توانید اینجا کلیک کنید.


1399/06/14
10:57:55
5.0 / 5
1553
تگهای خبر: آموزش , سلامت , فعالیت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیلیارد