۴ تیم ملی و ۵ لیگ مجوز فعالیت گرفتند

۴ تیم ملی و ۵ لیگ مجوز فعالیت گرفتند

به گزارش ایت بال مجوز برگزاری اردوی تیم های ملی در رشته های بوكس، كشتی، تكواندو و ووشو با حداقل نفرات و هم برگزاری رقابت های لیگ های والیبال، تالو،  پومسه، تنیس و دوومیدانی با رعایت پروتكل های بهداشتی صادر شد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، در جلسه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش که با حضور مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی، ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران، رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک، رییسان و دبیران فدراسیون هایی نظیر ووشو، تنیس، بوکس، والیبال و دوچرخه سواری برگزار شد، مقرر شد اردوی تیم های ملی رشته های بوکس، کشتی، تکواندو و ووشو با حداقل نفرات و با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شود.
محمد اسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی هم درباره صدور مجوز برگزاری اردوهای ملی و لیگ های برخی رشته های ورزشی، اظهار نمود: در این راستا و پیرو جلسه ای که با معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، مبحث نامه نگاری شماری از فدراسیون های ورزشی که پیش از این درخواست های خویش را در خصوص برگزاری اردوهای ملی با عنایت به لزوم آن رشته ورزشی مطرح کرده بودند، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اردوی تیم های ملی رشته های بوکس، کشتی، تکواندو و ووشو با حداقل نفرات و با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شود.
وی ادامه داد: علاوه بر این مجوز برگزاری رقابت های لیگ والیبال، لیگ تالو و لیگ پومسه، لیگ تنیس و لیگ دوومیدانی با رعایت پروتکل های بهداشتی صادر شد.
به قول سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی، طبق اعلام معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران، باشگاه های ورزشی تهران بزرگ هم در صورت دریافت گواهی آموزشی ضد کرونا (که در سایت پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی موجود است)، می توانند فعالیتهای خویش را به صورت مجدد و با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز کنند.
منبع:

1399/06/10
17:38:01
5.0 / 5
1660
تگهای خبر: آموزش , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیلیارد