همكاری مشترك پژوهشگاه تربیت بدنی و سازمان آموزش وپرورش استثنایی كشور

همكاری مشترك پژوهشگاه تربیت بدنی و سازمان آموزش وپرورش استثنایی كشور

ایت بال: پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به همراه سازمان آموزش وپرورش استثنایی كشور، هماهنگی لازم برای تولید محتوای علمی، آموزش منابع انسانی و ارتباط جامعه با دانشگاه را در دستور كار خود قراردادند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، باهدف تبادل امکانات و ظرفیت های آموزشی، پژوهشی، اجرایی و مشاوره ای در حوزه تربیت بدنی و ورزش دانش آموزان با نیازهای ویژه با حضور مهرزاد حمیدی- معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش تفاهم نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور توسط علی شریف نژاد- رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و نیز سید جواد حسینی- معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور به امضا رسید.
آموزش نیروهای انسانی، تولید محتوای علمی درس تربیت بدنی، انجام پژوهش های مورد نیاز دانش آموزان با نیازهای ویژه، مشاوره علمی در اجرای دوره های آموزشی، از محورهای همکاری این دو سازمان خواهد بود.
لازم به ذکر است پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی تابحال ۹ طرح پژوهشی در حوزه کودکان استثنائی را به پایان رسانده و یا در دست اجرا دارد و پژوهشگران حوزه علوم ورزشی دراین زمینه مبادرت به تولید دانش به روز برای خدمت به کودکان استثنائی کرده اند.
در حاشیه این جلسه از چهار طرح جدید پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی که برای ارائه خدمت به کودکان استثنائی کشور اجراشده بودند رونمایی گردید.
منبع:

1399/05/08
21:23:49
5.0 / 5
2433
تگهای خبر: آموزش , سلامت , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بیلیارد