شهریه مدارس فوتبال پایتخت چقدر است؟

شهریه مدارس فوتبال پایتخت چقدر است؟

ایت بال: گرانترین مدارس فوتبال در تهران برای فصل تابستان شهریه ای حدود 3 میلیون تومانی دارند و كف قیمت نیز 300 هزار تومان است. هرچند به صورت متوسط خانواده ها در نقاط مختلف تهران باید رقمی در محدوده 450 تا 600 هزار تومان پرداخت كنند.به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، با آغاز فصل تابستان، فعالیت مدارس فوتبال در شهرهای مختلف کشور رونق می یابد و خانواده های بسیاری همزمان با فراغت تحصیلی فرزندانشان مبادرت به نام نویسی کودکان و نوجوانان خود در این مدارس می کنند تا ۹۰ روز را با فعالیت ورزشی در رشته فوتبال پشت سر بگذارند.

بر اساس پیگیری های صورت گرفته قیمت مدارس فوتبال در پایتخت اختلاف زیادی با یکدیگر دارد و از ۱۰۰ هزار تومان در مناطق جنوبی تا سه میلیون تومان در نقاط شمالی تهران متفاوت می باشد.

بیشتر مدارس فوتبال در کشور به صورت سه جلسه در هفته برای بازه های سنی متفاوت فعالیت می نمایند، هرچند مدارس فوتبال دیگری نیز هستند که روزانه دایر بوده و تعداد جلسات آنها به شش جلسه در هفته افزایش می یابد که این مساله نیز بر قیمت تمام شده مدارس فوتبال اثر گذار است.

علاوه بر این نوع چمن شامل چمن مصنوعی یا طبیعی و نیز امکانات و تجهیزاتی که در اختیار کودکان یا نوجوانان حاضر در این مدارس فوتبال قرار می گیرد بر میزان شهریه آنها اثرگذار بوده و نرخ نهایی را تعیین می کند.

در مناطق جنوبی تهران قیمت ها گاهی از میانگین پایتخت پایین تر است و حتی قیمت هایی معادل ۱۰۰ هزار تومان هم برای ۱۲ جلسه در ماه به گوش می رسد، هرچند که عموما در مناطق پایین تر، قیمت ها در محدوده ۱۵۰ هزار تومان تغییر می کند.

به صورت کلی بیشتر مدارس فوتبال در پایتخت سه جلسه در هفته برگزار می گردند و قیمت آنها در محدوده ۴۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان بسته به منطقه و امکانات مربوطه است تا برای ۹۰ روز فصل تابستان در حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۸۰۰ هزارتومان از خانواده ها مطالبه کنند.

در نقاط شمالی تهران اما قیمت ها بالاتر از سایر مناطق تعیین می شود و برای ۱۲ جلسه در ماه خانواده ها باید رقمی بین ۶۰۰ تا یک میلیون تومان پرداخت کنند که این مبلغ برای سه ماهه تابستان معادل ۳ میلیون تومان می شود.

منبع:

1399/05/02
17:00:34
5.0 / 5
2296
تگهای خبر: فعالیت , فوتبال , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیلیارد