در گزارش ایت بال اعلام شد؛

كیت های سرولوژی كرونا امروز به آلمان صادر می شود

كیت های سرولوژی كرونا امروز به آلمان صادر می شود

به گزارش ایت بال یك شركت دانش بنیان موفق شد نخستین محموله تست های تشخیص كووید۱۹ را امروز به آلمان صادر كند؛ این شركت صادرات به سایر كشورها را هم در برنامه های خود دارد.پاشا فرخ زاد مسئول امور بازرگانی شرکت تولید کننده کیت های تشخیص کووید ۱۹ در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: این شرکت ۲۲ سال است که فعالیت می کند و بیشتر از ۱۸ سال است که در بازارهای جهانی حضور دارد.
وی با اشاره به اینکه این شرکت دانش بنیان چندین بار طی این سال ها صادر کننده نمونه بوده است، بیان نمود: تابحال محصولات این شرکت به بیشتر از ۲۵ کشور صادر گردیده است.
به گفته مسئول امور بازرگانی این شرکت تولید کننده کیت های تشخیص کووید ۱۹، بیشتر از ۴۰ کشور برای کیت های کووید ۱۹ از شرکت ما درخواست داشتند.
فرخ زاد در ادامه تصریح کرد: هم اکنون تقاضایی از کشورهای مختلف داشتیم و امروز کیت های سرولوژی تولیدی در این شرکت دانش بنیان به آلمان بارگیری می شود؛ میزان بارگیری این محموله ۴۰ هزار تست از نوع سرولوژی است؛ شرکت آلمانی از ما درخواست برای کیت های سرولوژی داشته است.
وی با اشاره به اینکه در این شرکت دو کیت مولکولی و سرولوژی به تولید می رسد، عنوان کرد: برای کیت های مولکولی، صادراتی نداریم چونکه حجم تولید ما معطوف به نیاز داخل است؛ شرط صادرات هم تأمین نیاز داخل است اما در مورد کیت های سرولوژی مازاد تولید و مجوز صادرات داریم.
مسئول امور بازرگانی این شرکت تولید کننده کیت های تشخیص کووید ۱۹ با اشاره به اینکه ۴۰ هزار تست فعلاً به آلمان می رود، اضافه کرد: ما در حال بستن قراردادها با کشورهای مختلف هستیم و این ۴۰ هزار تست خیلی رقم بالایی نیست بلکه بحث ما، صادرات چند میلیون تست به سایر کشورها است.
به گفته وی، برنامه هایی برای صادرات به ترکیه، برزیل، اکوادور هم داریم.
وی اضافه کرد: صادرات به ترکیه این هفته و اگر مشکلی پیش آمد تا هفته آینده انجام می شود.

1399/02/16
14:00:32
5.0 / 5
2999
تگهای خبر: تیم , فعالیت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیلیارد